Családi problémák?

Figyelt kérdés
A párommal és a kis lányommal 1 éve vettük meg a lakást és azóta lakunk benne , mivel édes anyámat nem nagyon érdekli a három tesóm így én velem vannak azóta mióta meg vettük a házat , de már nagyon depressziós vagyok szinte mindenre ideges leszek ehez még jön az is hogy a bátyám is ide hordja korán reggel a lányát mert másra nem tudja hagyni hogy el tudjon menni dolgozni így én rám hárul 4 testvérem , +a lányom de vele nincs gondom mert nagyon ügyes szó fogadó ! Már idegileg ki vagyok nem tudom mit tegyek igen a testvéreim de nem az én dolgom hogy neveljem őket szeretnék saját életet, édes anyám nagyon felelőtlen inkább a palijával van mint hogy nevelné a gyermekeit,bocsi a helyes írási hibákért ,ilyenkor mit szoktak tenni?
2022. ápr. 30. 07:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

Hany evesek a testvereid?

Ha jol sejtem, batyadnak mar van gyereke, szoval ot nyilvan nem kell patyolgatni.

Amugy kommunikacio!

Le kell ulni kozosen es megmondani, h ez es ez van, nem birod, szervezzetek at az eleteteket.

2022. ápr. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

A 3 testveredet odaviszed anyádnak es otthagyod.

A bátyadnak megmondod, hogy adja a gyerekét bölcsibe, te nem bölcsőde vagy.

Ezeket miért nem teszed meg?

2022. ápr. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Már volt róla szó, és meg is lett beszélve véluk hogy ha ki jön a jó idő akkor irány haza fele de nem hajlandóak haza menni :/ el kell nekik mondani vagy 100x hogy it sem lehetnek örökre , a bátyám lánya nem alszik itt csak majdnem minden nap be hozza és nagyon rossz nem bírni néha vele
2022. ápr. 30. 08:15
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Gyámügyön teszel bejelentést
2022. ápr. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

Milyen korosztalybol all ez az eloskodo brigad? Bar itt a szulok a felelosek...

Mindenesetre gyamugy! A tesodnak pedig mond,hogy nem vagy bebicsosz! Van szad? Nyisd ki! Ne csak szopasra hasznald, mert lassuk be: jol megszopattak!

2022. ápr. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%

Mennyi idősek ezek a gyerekek? Miért nincsenek pl. óvodában? Hol a bátyád felesége? A férjed/párod miért nem intézkedik? Hol az apád? Hol van(nak) a testvéreid apja(i)?

Pakold össze a gyerekek cuccát, és vidd haza őket. Anyáddal meg közöld, hogy hétfőn a gyámhivatalba mész.

Utálni fog ezért? Elhord majd mindennek? De még mennyire.

Ne törődj vele.

2022. ápr. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Hagyod magad, azért szenvedsz.
2022. ápr. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%
Majd minden gyereket odavisznek hozzád a szomszédok is, mert híre megy, hogy erőtlen vagy, engedelmeskedsz bárkinek.
2022. ápr. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%
Te engeded be a gyerekeket, mért panaszkodsz akkor? Rácsukni az orrukra az ajtót, hogy nem vagy óvoda, fordulhatnak meg, nem kötelességed bébiszittelni, isten áldja.
2022. ápr. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%
Mert te ingyen vagy, más szitternek meg fizetni kéne. Bolondot csinálsz saját magadból.
2022. ápr. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!