Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » 6 hónapig voltam halálos...

6 hónapig voltam halálos betegséggel a kórházban! A testvérem meg se látogatott? Covid elött történt

Figyelt kérdés

8 éve történt. Műtöttek is. A testvérem egyszer se jött be hozzám, de még fel se hívott. Apám se jött be (ő kóros otthonülő, akár egy évig se megy ki a kapun) de minden nap hívott. A testvérem élte a világát, bulizott, nyaralni ment, stb. 33 éves volt akkor, én 28. Amikor hazamentem (addig egyedül éltem, de orvosi tanácsra a szülői házba költöztem vissza) úgy csinált mintha mi sem történt volna. Sőt hisztizett, hogy oda költözök. Ő a mai napig otthon él.

Szerintetek igaza van, hogy én lihegem túl a dolgot mert más is lesz beteg? A betegtársaimhoz egymásnak adták a kilincset a rokonok, én meg ott szégyenkeztem, hogy a saját testvérem nem jött be hozzám.


2022. jún. 11. 09:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
66%
Miért nem kérdeztek rá.
2022. jún. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
78%
8 éve? És még ezen rugózol?
2022. jún. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
95%
Figyelj, 12 éve műtötték apámat, a kora miatt rizikós volt hogy felébred-e. Nővéremék akkor készültek Floridába kimenni letelepedni. Rettenetesen féltem, egy barátom volt velem míg apámat lehozták a kórterembe. Tesóm írta az e-maileket míg kint volt, kisregényeket, egy mondatban kérdezte meg mi van apával. Nekem is szarul esett... Majd 1 hónap múlva hazakullogtak, mert rájöttek hogy nyelvtudás és rendes szakma nélkül fingot sem érnek kint. Nekem ez volt az elégtétel. Te is engedd el, az élet mindenkit igazol!
2022. jún. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
97%
Ez nem a te szégyened. Tedd túl rajta magad hogy a testvéred ilyen
2022. jún. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
82%
Nem szeretnék senkit megbántani, főleg téged nem. A testvéred egy suttyó. Viszont. Én a helyedben lehet elmennék egy pszichológushoz és átbeszélném vele a dolgokat. Hidd el sokat segítene és felszabadultabb lennél. Segít átemészteni a dolgokat és jót fog tenni. Egyébként nem követtél el semmi hibát. A szülői ház kapuja mindig nyitva áll ha szükség van rá. Ő viszont szégyellheti magát hogy 33 éves létére még a szüleivel élt úgy, hogy semmi oka nem volt rá
2022. jún. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
90%
Éld inkább az életed, ha már visszakaptad, 8 évvel ezelőtt.
2022. jún. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
73%

Lehet, hogy nem mert bemenni hozzád. Testvérem is volt kórházban, súlyos betegséggel. Szintén súlyos betegséggel, egyszer mentem be hozzá.


Féltem, hogy milyen lesz, többen mondták amikor bemegyek ne sírjak. Nem tudtam mi lesz, egyáltalán tudok e bármit is mondani. Látogatási előtti nap nem aludtam kb. semmit. Remegtem, arra gondoltam inkább haza kéne jönnöm.


Aztán valahogy felmentem az emeletre, ahogy megláttam a tesómat minden félelmem elmúlt, órákig beszélgettünk.


Megbeszéltük mikor találkozunk megint, ami soha nem történt meg, meghalt.



Lehet testvéred is félt, amit úgyse mond meg, én se mondtam meg.

2022. jún. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
32%
Na és mi a kerdes? Nem mindenkin3k van jó kapcsolata a testvérével.
2022. jún. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
18%
Majd visszakapja az élettől.
2022. jún. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
87%
A tesód egy gané, ez nyilvánvaló. Mi a kérdés?
2022. jún. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!