Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csinálnál a helyemben ?

Mit csinálnál a helyemben ?

Figyelt kérdés
Van egy bátyám aki megszokott lopni, folyton be csap és átver ahol tud. Mindig azt nézi hogy magának jó legyen. Az anyánk kedvenc fia, én pedig ellenkezőleg. Mindig én vagyok a hibás kb 400 ezer forinttal lopott már meg 1 hónap alatt és még van bőven mit lopni tőlem. Tudtom nélkül eladja a saját dolgaim, tulajdonképpen bármit amiből pénzt lehet csinálni.
2022. jún. 27. 12:06
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
93%
Költözz el
2022. jún. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
91%
. .még van bőven mit lopni tőlem- ezert lop. Hagyod.
2022. jún. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 Metionin ***** válasza:
93%
Ha ennyi lóvéd van, miért nem költözöl el tőlük a fenébe?
2022. jún. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
94%
Annyi eszed nincs, hogy jól eldugd a pénzedet...???
2022. jún. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:

Nem tudok el költözni 5 éve trichotillomániás vagyok, plusz munkahelyre sem vesznek így föl.

Nincs jövedelelmem, nem tudok hova eldugni mit. Erősítők és hangfalak, végfokok, láncfűrész, fűkasza (tegnap a láncfureszem is eladta amit 120 ezerèrt vettem újonnan eladta 12 ezerèrt, 190 ezer forintos végfokom eladta 20 ezerèrt (saját célra) mihez nekem semmi közöm) ha el mondom én vagyok a hibás itthon ha nem mondom el akkor meg azért stb. Ezeket nem lehet eltenni a sufniba. Ha feljelentenèm örök harag,vele is meg az egész családdal. Itt én csak adhatok, kapni semmit. Ellenem van mindenki itthon.

2022. jún. 27. 12:34
 6/39 anonim ***** válasza:
97%
A hajtepkedes konkretan milyen módon akadalyoz meg a koltozesben és a munkában?
2022. jún. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Nem az hogy hagyom, hogy hagynám mikor nekem is szükségem lenne a pénzre még sem váltam meg semmi ilyesmitől, de a tesóm megválik tőle az ő saját javára, mondom ellopja ha nem vagyok itthon van dolgom stb 2/3 nap múlva érek haza stb stb és addigra bőven eladja. Nem én hagyom hanem gyakorlatilag el lopja el veszi. Nem hagyom. De nem mondhatom el itthon mert anyuci kedvenc fia és én leszek a hibás hogy mert hagytam de ha nem hagynám akkor is én lennèk a hibás.
2022. jún. 27. 12:36
 8/39 A kérdező kommentje:
Nem a hajam tépem hanem a szemöldököm nagyon feltűnően hiányos és szempillàm is olyan mint a hunok élete hol itt holott van egy két szál eltèvedve.
2022. jún. 27. 12:38
 9/39 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés az hogy mit csinálnék a helyedben...

A második ilyen után istentelenül megverném.

2022. jún. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Ráadásul kábítószer miatt adja el a saját dolgaim. Zsarol, igazából élveznèm legszivesebben mint szódás a lovát de kiutálna a család hogy mert én milyen vagyok stb. Akár mit csinálok én vagyok a hibás Minden èrt amikor eljártam dolgozni egy zoknit nem vehettem magamra a saját pénzemből mert akkor egyből egy rohadék lettem volna stb. Egy fagyira nem futotta a saját pénzemből. Hiába dolgoztam az én részemre semmi nem jutott már az utóbbi időben. Ami pedig a kedvenc fiúè az a kedvencè ahhoz senkinek semmi köze sőt még ő a főnök az én tulajdonomon is.
2022. jún. 27. 12:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!