Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért nem tudják felfogni,...

Miért nem tudják felfogni, hogy nekem semmi kötelezettségem nincs ebben a történetben?

Figyelt kérdés

Van egy húgom (31 éves), mindketten nők vagyunk, én házas vagyok viszont még nincs gyerkőcöm.

Neki pár éve nincs kapcsolata viszont nagyon szeretne meg gyereket is szeretett volna. 1 évvel ezelőtt úgy döntött, hogy inszeminációval gyereket vállal egyedül. Namost jelenleg 4 hós a gyerek, már amikor terhes volt akkor is az én nyakamba akarták varrni anyámékkal együtt, hogy majd én fogok neki segíteni meg majd sajátomként kell szeretnem, törődnöm vele stb. Amúgy a húgommal rettentő rossz a kapcsolatom gyerekkorunk óta, csak anyàmék miatt tartottam vele eddig is a kapcsolatot. Mindenben alám tesz, az esküvőmre el se jött mert irigy volt hogy nem neki jött össze, a férjemet próbálta ellenem hangolni nagyon sokszor már, egy igazi rosszindulatú, hátulról jövős förmedvény. Most 4 hónapja mióta megvan a gyerek mégjobban tolják ezt, hogy én vagyok a világ legszarabb embere meg igenis nekem vele törődnöm kéne mert ő szegénykém egyedül neveli és igenis azért vagyok a testvére hogy segítsek neki.

Dehát nem én kértem, nem én csináltam akkor mégis mi a francért várnák el, hogy én pesztráljam??? Meg hát egyedül vállalta, tudta hogy egyedül fogja nevelni is, miért akarják rám hárítani a felelősséget?? :(



2022. júl. 17. 00:30
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
80%
Szia! Ne haragudj, hogy nem a kérdésre válaszolok. Külöföldön csináltatta egyedülállóként az inszeminációt? Ha igen akkor hol? Itthon én azt az infót kaptam, hogy csak 35 év felett, alapos indokkal, külön engedéllyel lehet... 32 éves vagyok, 7 éves gyerekkel (6 éve elváltként, szingliként) és szeretnék neki tesót :)
2022. júl. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
90%

#10: Az egész kérdés maga. Ami igazából nem is kérdés, hanem egy kirohanás, panaszáradat. Nem azt mondom, hogy nem értek egyet a kérdezővel, és ez így valóban nem jó, de igazából ő is tudja a választ. Csak kiadta magából a dühét és kész.


#9

2022. júl. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Én nem látok ebben semmi rosszat, az nem azonos a hisztivel. Nagyon nem.
2022. júl. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
73%
10:az a hiszti, hogy "Úridden, anyuciék bevágják a durcikát, ha húginak megmondom, hogy ne más phaszával verje a csalánt, hanem vállalja egyedül, ha már erről volt szó! ".
2022. júl. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
76%
Egyedülállóknak nincs inszemináció, szóval buktad kamus.
2022. júl. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
88%
Én is úgy tudom, hogy egyedülállóknak nincs, talán még az sem elég, hogy együtt vagy valakivel, házasnak kell lenni, de ebben nem vagyok biztos.
2022. júl. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
65%
"Egyedülállóknak nincs inszemináció" Az megvan hogy nem régóta? És a gyerek már megvan, vagyis jó egy éve csináltatta? Plusz senki se mondta hogy ebben a putri országban intézte.
2022. júl. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Na ez meg a másik amit igazából a férjem mondott leginkább, hogy lehet csak a családnak kamuzta be az inszeminációt, és igazából természetes úton van a gyerek valakitől. De vajon megérné ezt behazudni csak azért, hogy anyámék támogassák? (Merthogy apukám véleménye róla egy ilyenért tuti megváltozna nagyon, nem tudom bevállalná-e.)

11.-es válaszolónak pedig: nem, nem itthon él, Berlinben 3 éve már. Fogalmam sincs, hogy ott engedik-e egyedülállóknak. Őszintén nagyon azt sem tudtam hogy itthon nem lehet.

2022. júl. 17. 19:45
 19/27 A kérdező kommentje:
15: Megfogtad a lényeget. Mi a francért írnék le egy 1000 szavas baromságot, ha kamunak szánnám okostojás? Meg amúgyis mi ebben a “kamu” amire feleslegesen várnám a választ csak hogy szórakozzak? Szerintem ez nem olyan téma de kinek mi…
2022. júl. 17. 19:48
 20/27 anonim ***** válasza:
76%
Aha.. Berlinben él és muttiék folyton a te nyakadba akarták varrni.. Hát persze..
2022. júl. 18. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!