Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért nem tudják felfogni,...

Miért nem tudják felfogni, hogy nekem semmi kötelezettségem nincs ebben a történetben?

Figyelt kérdés

Van egy húgom (31 éves), mindketten nők vagyunk, én házas vagyok viszont még nincs gyerkőcöm.

Neki pár éve nincs kapcsolata viszont nagyon szeretne meg gyereket is szeretett volna. 1 évvel ezelőtt úgy döntött, hogy inszeminációval gyereket vállal egyedül. Namost jelenleg 4 hós a gyerek, már amikor terhes volt akkor is az én nyakamba akarták varrni anyámékkal együtt, hogy majd én fogok neki segíteni meg majd sajátomként kell szeretnem, törődnöm vele stb. Amúgy a húgommal rettentő rossz a kapcsolatom gyerekkorunk óta, csak anyàmék miatt tartottam vele eddig is a kapcsolatot. Mindenben alám tesz, az esküvőmre el se jött mert irigy volt hogy nem neki jött össze, a férjemet próbálta ellenem hangolni nagyon sokszor már, egy igazi rosszindulatú, hátulról jövős förmedvény. Most 4 hónapja mióta megvan a gyerek mégjobban tolják ezt, hogy én vagyok a világ legszarabb embere meg igenis nekem vele törődnöm kéne mert ő szegénykém egyedül neveli és igenis azért vagyok a testvére hogy segítsek neki.

Dehát nem én kértem, nem én csináltam akkor mégis mi a francért várnák el, hogy én pesztráljam??? Meg hát egyedül vállalta, tudta hogy egyedül fogja nevelni is, miért akarják rám hárítani a felelősséget?? :(



2022. júl. 17. 00:30
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
73%
Most 4 hónapja mióta megvan a gyerek mégjobban tolják ezt, hogy én vagyok a világ legszarabb embere meg igenis nekem vele törődnöm kéne mert ő szegénykém egyedül neveli és igenis azért vagyok a testvére hogy segítsek neki. - ezt hogy, mamior BERLINBEN él a gyerek???
2022. júl. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
19%
troll
2022. júl. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Jaj amúgy komolyan nem hiszem el, hogy magyarázkodni kell :D

Szóval, ha ennyire nehéz a felfogásotok akkor a sztori a következő, mivel EGYEDÜLÁLLÓ ezért úgy gondolta vállal egy gyereket mert miért ne.

Én voltam a szar már akkor is hogy meg sem látogatom, segîteni kellene neki stb. Most, hogy megvan a baba, nyilvánvalóan nem bírja egyedül és ezért jelenleg itthon van anyáméknál mióta a gyerek megvan, így anyámék pesztrálják meg nyilván nekem is kellene merthogy egyedül neveli stb.

A baba BERLINBEN fogant mivel 3 éve ott él. Ez egy válasz volt a kommentelőnek, aki kérdezte hol fogant a baba.

Mi a szart nem lehet ezen érteni de komolyan? Meg amúgy mégis miért pofáztok ide ha nem tudtok normálisan válaszolni mint mondjuk az előttetek lévő 20? -.-

2022. júl. 19. 07:54
 24/27 anonim ***** válasza:
0%
😂😂😂 Bukta nyuszi
2022. júl. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Nem fogod elérni, hogy itt vitatkozzak veled, még 600x leírhatod ugyan azt.😌
2022. júl. 19. 16:41
 26/27 anonim ***** válasza:
14%

Ehhez képest mégis itt vitatkozol vele :D

Benézted, nem ment át a kamu provokáció, van ilyen, engedd elsüllyedni a kérdést és írd ki a következőt.

Ezzel csak az a baj hogy az ilyen vergődések miatt nem enyhül a társadalmi nyomás a gyerekmenteseken

2022. júl. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

26.

Rohadtul nem kamunak írtam ki a kérdést. Mármint miért találnék ki egy konkrét családi helyzetet ha nem komoly választ várnék rá mert szükségem van mások meglátására?

Ha fel akarnám vállalni ezeket a gondolatokat akkor nyilvánvalóan a férjemmel vitatnám meg nem pedig ismeretlenekkel. Ha jól tudom, akkor ez az oldal arra funkcionál, hogy mindenféle felelősség nélkül írhasson az ember ki olyan dolgokat amiket a környezetével nem akar megosztani.

Ennek semmi értelme, hogy aki azt gondolja hogy random kamu az mi a szarnak válaszolgat és miért nem hagyja meg a helyet azoknak akik tényleg leírnák a véleményüket..

2022. júl. 20. 17:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!