Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit gondoltok erről, mit...

Mit gondoltok erről, mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Nővérem és köztem 13 év a korkülönbség és volt olyan időszak amikor kisgyerekként elfogult voltam vele és így megfelelési vágyból minden megtettem amire utasított túlzás nélkül. Az időteltével amikor 18 év környékén jártam volt köztünk egy kemény konfliktus és ennek hatására én teljesen elzárkóztam tőle sőt most is nagyon forgatom a fejembe ugy megszakítsam vele a kapcsolatot(Tudni kell azt is róla hogy van egy viselkedési stílusa amihez úgy áll hozzá hogy fogadjatok el olyannak amilyen vagyok. Engem meg pont a stílusa iritál).Úgy középiskoláig nagyon kívűlálló voltam nem értettem meg magam a korombeliekkel sokszor ki is közösítettek. Középiskolában viszont kezdtem megtalálni a korombeliekkel a közös hangot és rendszeresen járok velük társaságba. Azon tűnődtem hogy velük jobban kijövök mint a nővéremmel és szerintem ha velük lenne konfliktus akkor azt tudnánk kezelni. Mondják nekem azt is hogy azért meg kell találnom a nővéremmel is a közös hangot.

2022. júl. 26. 01:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak bizonyos jellemvonása irritál és a konfliktus nem olyan volt, amely hosszútávú, érdemes kibékülni vele.
2022. júl. 26. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgy érzem nem csak egy bizonyos jellembonása irritál hanem kompletten a személye.
2022. júl. 26. 03:31
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Akkor szakítsd meg vele a kapcsolatot.
2022. júl. 26. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Nem lesz népszerű vélemény, de mégis csak a nővéredről van szó. Mindenkinek van olyan családtagja, akivel nem találja meg a közös hangot, de ilyenkor nem az a megoldás, hogy megszakítjátok a kapcsolatot. Főleg ha nem egy olyan konfliktus van háttérben, ami megindokolná, hanem mint ahogy írtad, a komplett személye irritál. Nem kell közös programokat szervezni, de a kapcsolat megszakítás szerintem erős. Van olyan helyzet, amikor az a legjobb megoldás, de az már a legvégső eset.
2022. júl. 26. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az teljesen érthető, hogy egy kamasz, fiatal felnőtt a korabeliekkel érteti meg magát, nem azzal, aki egy fél generációval idősebb nála. Viszont a korkülönbség jelentősége idővel ellaposodhat, egy 30 éves azért általában már tud jókat beszélgetni egy 43 évessel.
2022. júl. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Csak a testvéred.... Szerintem még azt csináld ami neked jó ..
2022. júl. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy sose lesztek olyan kapcsolatban, hogy jókat beszélgessetek egymással, de ha bajba kerül valamelyikőtök, mégiscsak számíthat a másikra. És ezt még sokkal fontosabbnak tartom.
2022. júl. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!