Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak ha undorodom...

Mit csináljak ha undorodom attól, amit a nővérem csinál?

Figyelt kérdés

Megtudtam, hogy a nővérem elég perverz dolgokat csinál az egyik barátnőjével. Egymással is szexuális viszonyban vannak, de állítása szerint ők nem leszbikusok,és emelett pasizni is szoktak egymás tudtával külön-külön is, de együtt is, mert a 3-as ígéretével könnyebb pasit szerezni... Ráadásul ő ebben nem lát semmi rosszat.

De én ezt nem tudom undor nélkül lenyelni. Azzal önmagában még csak-csak megbirkóznék, hogy biszex hajlamai vannak (mert ez az, hiába mondja, hogy ők teljesen heterók), de ennek a dolognak a perverziója kiverte a biztosítékot nálam.

Mióta ezt megtudtam látni sem bírom, de a szüleinknél és a barátaink előtr úgy tesz mintha mi sem történt volna, és nekem is jópofiznom kell vele,és zavar, hogy senki sem tudja milyen is valójában.

Hogy győzzem le az összeférhetetlenségemet vele ?



2022. júl. 26. 20:58
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
79%
Pár napja még jogász szülők joghallgató gyereke voltál, akinek a tesója leszbi volt... valami más történet esetleg?
2022. júl. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
10%
Igen elég undorító, kar hogy megtudtad, ettől meg a tesód marad, próbálj ne gondolni erre, majd előbb utóbb lehiggad vagy kieg ebben.
2022. júl. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
73%
jaj, visszaért a vérfertőzés, családiszex mániás a perverz fantáziájával. Hol a húgit hallja dugni, hol az unokahúgi ül az ölébe és dörgölőzik, hol összebújva alszanak a lánytesók... a kamu kérdéseivel végigment már a családja összes nőtagján
2022. júl. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
85%
Én a testvéred helyében így elküldenélwl a pichaba hogy futnal..
2022. júl. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
92%
Semmi közöd hozzá
2022. júl. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
82%
Szokásos provokáció. Vagy esetleg féltékenység..?
2022. júl. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
83%
Itt egyedül te vagy a visszataszító :D
2022. júl. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
11%
Próbáld ki velük, lehet annyira jó lesz, hogy megváltozik a véleményed.
2022. júl. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
92%
Semmi közöd hozzá, nem is értem az ilyeneket, mint Te...
2022. júl. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Persze, megtudtad.. oszt hogyan?
2022. júl. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!