Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nyaralás a szülők nélkül...

Nyaralás a szülők nélkül hugommal?

Figyelt kérdés

Lényegében pihenni szeretnék elmenni pár napra, hogy egy kicsit elszabadulhassak a szüleimtől. Nézegettem szállodákat, többnyire valamilyen fürdőközpont közelében, és a legtöbb esetben 1 főre a két éjszaka 35k-ra jön ki, de 2 főre csak 41k vagy hasonló arányokkal. 24 éves srác vagyok, nincs párom, felmerült bennem, hogy megkérdezzem a tesómat, aki 21 éves és nő.

Biztos érzitek, ahogy én is, hogy kicsit cringe lehet megkérdezni tőle, illetve a család előtt, hogy csak így lelépünk, másrészt viszont tök jó program lehetne és sokkal olcsóbban.

A hátsó szándékra utalgatók kíméljenek, köszönöm.



2022. aug. 1. 16:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én se értem, mi a probléma. Jó nyaralást!
2022. aug. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Sztem tök jó. Főleg ha jóban vagyok, nem fog kellemetlenül kijönni. Kellemes pihenést!
2022. aug. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan mehettek. Nincs ebben semmi rossz. Egyetemista korukban a fiam és lányom egy garzonlakásban éltek együtt.
2022. aug. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Úgy néz ki Harkányba fogunk menni
2022. aug. 1. 21:42
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Jó pihenést!
2022. aug. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
75%

Miért lenne cringe? Én pl imádtam az unokatesómmal (idősebb fiú) nyaralni járni.

Igaz, hogy sok hülyeségbe belevitt, de egyébként mindig vigyázott rám, meg nagyon jó úszó, vele simán átúsztam bármelyik folyót, mert tudtam, hogy mellette nem fulladok bele, stb.

2022. aug. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Èn a bátyámmal ès a hugommal voltam már 1-2* nyaralni. Pl ha kocsival mentek, akkor is olcsóbb lesz... Szerintem teljesen jó.
2022. aug. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!