Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Véletlen,hogy nem köszönt a a...

Véletlen,hogy nem köszönt a a kiszemeltem nővére, vagy testvéri féltékenység, esélyes hogy a belekavar a kapcsolatunkba?

Figyelt kérdés

Van egy lány....minden szép minden jó volt az első pár randin. Van egy kisfia hol a nővére akinél lakik, hol a szülei(50kmre laknak) vigyáznak rá még a hölgy dolgozik.

Véletlenűl összefutottunk a lány szüleivel. Édesanyja édesapja álltak az autó melett,a nővére meg űlt hátúl (vagy pont beűlt), szülőknek bemutatkoztam. Nővére szerintem! nem köszönt. Ugy illik ő kiszáll nem? Vagy nekem kellett volna odamenni?

A páron nővére korombeli de nem túl szép nő,huga akivel ismerkedem se vékony de...

Szóval tény a két nővérének elönytelen az alakja nem igen udvarolnak nekik. A kishuguk meg kicsit népszerűbb. Szerintetek szúrom a szemét annak a nővérének aki befogadta őket??



2022. aug. 12. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Hogy jön ide a testvérei kinézete? Nem mindenki olyan korlátolt mint te!

Nem kellett volna kiszállnia, és köszönnie sem, azt sem tudta valószínűleg, hogy ki vagy. Odaköszönsz, ha találkozik a tekintetetek, ha nem, akkor nincs mit tovább gondolni.

2022. aug. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem szórja a link, nyakukon élő a tesó a szemét, és gondolkodik,téged-is a nyakukra akar-e vinni. A "népszerűbb" húga leírásod alapján egy felelőtlen senki.
2022. aug. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Te vagy a férfi, elárulom, egy nőnek sem muszáj kiszállni a kocsiból egy férfi kedvéért, akit nem is ismer. Igen, neked kellett volna odamenni. Az, hogy "szerinted" nem köszönt, nem jelent semmit. Nem kellene ennyiből már hülyeségeket kombinálnod.
2022. aug. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Persze hogy féltékeny. Mi más lehetne egy olyan "csodás" emberre, aki másokat kihasználva hol ide, hol oda löki a gyerekét, és más nyakán él?
2022. aug. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem kicsit sokat képzelsz bele.

Tudod, a szépség sem minden. Lehet, hogy a párod nővérei nem szépek, de legalább nem maradtak egyedül egy gyerekkel más házában.

2022. aug. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Úristen, előre megfontolt nemköszönés minősített esete én azonnal feljelenteném.
2022. aug. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók!!! Főiskolán 1,5 szobás albérletben 4lánnyal laktam. Én a barátnőmmel a kicsi szobában, 3 lány a nagyban. Addig nem láttam olyat,mint ott dúrva női írigység. "Hogy neked van pasid én meg a kutyának se kellek."


Sőt....sajnos ugy lett egy megcsalás,hogy hallották milyen jókat szexelünk exemmel. Az egyik lány megírigyelte,kíváncsi volt rám, saját barátnője pasija se volt szent. Tudom én is egy mocskos ösztönylény voltam.


Lehet csak itt beképzelem.

2022. aug. 12. 22:01
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Ne tetézd a hülyeséget!
2022. aug. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
40%
Kicsit tul soka féltékenység.
2022. aug. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%
Szép esti mese...
2022. aug. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!