Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek testvérek között...

Szerintetek testvérek között lehet tartós gyűlölet?

Figyelt kérdés
Lehet érdemes tudni hogy nővérem és köztem 13 év korkülönbség van. Úgy két évvel ezelőtt keményen összevesztünk azon hogy saját elmondása szerint nevelni akar (ekkor 17 éves voltam) és annak hatására elzárkóztam tőle és rendszeresen próbálta velem felvenni a kapcsolatot de ódzkodtam tőle és amikor közel engedtem magamhoz akkor csak bajt hozta a fejemre és kiakasztott és egyfolytában faggadt nagyon személyes dolgokról és sokszor leolt mások előtt és kritzált(szerintem inkább becsmérelt engem mint dicsért).Kisgyerekkoromban lehet hogy ezt elfogultásgból tűrtem részéről mindent.Lehet hogy részemről ez kamaszkori macera és biztos vagok abban hogy mindkettőnk részéről van probléma.

2022. aug. 22. 20:05
1 2
 1/14 Thispain ***** válasza:
100%
Igen.
2022. aug. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
Ennyi miatt, hogy nevelni akart? Csak ha nagyon éretlen legalább az egyik fél és haragot tart. De olyanon ami nálunk volt hogy az apa hála után az egyik tesó vitt mindent ami mozdítható, és leszarta hogy az anyjának haszonélvezete van a házon., és egy csomó dolog amit elvitt az anya személyes tulajdona volt: igen Na a szülő meglopása már elég ok a normális tesónak a haragra.
2022. aug. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Azért háborít engem fel hogy engem akar nevelni miközben azért erkölcsileg szerintem nem jobb tőlem most nem akarok példát mondani meg az zavar hogy álszentkedik hogy így meg úgy csinálja miközben valóságban nem úgy van. Csak a száját tudja jártatni.
2022. aug. 22. 20:23
 4/14 Drakula ***** válasza:
82%
Persze hogy lehet. Köztem is tesom közt is volt, a megölésén kezdtem gondolkozni egy idő után. De elkezdett meg javulni, és kapcsolatunk is helyre kezdet állni.
2022. aug. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Mi több mint 20 éve nem beszéltünk.
2022. aug. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#5

Megkérdezhetem hogy mi volt köztetek a probléma és hogy mennyi ideig tartott köztetek?

Privátban nyugodtan leírhatod persze ha mem esik nehezedre.

2022. aug. 22. 21:07
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2022. aug. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#5

Akkor annyit kérdek hogy hasonló problémák voltak?

2022. aug. 22. 21:23
 9/14 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? ( Sajna )
2022. aug. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen
2022. aug. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!