Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek ez a nővéremtől...

Szerintetek ez a nővéremtől normális felfogás?

Figyelt kérdés
Nálunk a családban elvárás a diploma, így nyilván a család tagjai viszonylag jól keresnek. A nővérem könyvelő, ráadásul az adójogban is otthon van, szóval elég jó a szakmájában, és meg is keres vele egy kellemes összegű pénzt. A párja viszont hideg burkoló azt hiszem, és elvileg a szakmájában jól keres, de akkor sem annyit mint a nővérem. Megkérdeztem a tesóm, hogy nem zavarja-e ez, hogy a párja kevesebbet keres. Erre mondta, hogy nem, mivel tudja, hogy keményen megdolgozott ezért a pénzért, és büszke rá emiatt, őt sokkal jobban zavarná ha csalással, erkölcstelenül vagy akár törvénytelenül keresné akár ennek a 10x-ét. És amúgy sem a bankszámlája miatt van vele, hanem mert szereti. Én tudom, hogy a pasi meg akarja kérni a kezét, szeptemberben mennek el “nyaralni” és akkor tervezi. Ezért kérdeztem a nővérem erről, persze a lánykérést nem köptem el. Rendes fickó amúgy, olyan fogd meg a söröm típus, mindent megcsinál kb, tényleg úgy néz ki, hogy szereti a nővérem, és komoly szándékai vannak. Már 3 éve együtt vannak, gyereket és házasságot terveznek már…Szerintetek ők jó házaspár lesznek? Nem aggódnátok a gyerekeik miatt? 20F (én még sulizom)

2022. aug. 31. 12:14
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
97%
Miért ne lennének jó páros? Ha a nővérednek megfelel..
2022. aug. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
97%

Teljesen normális felfogás.



Egyébként az állás diplomától független bukhat, simán benne van a pakliban, hogy mittudomén 5 év múlva a csávónak saját cége lesz, és ő lesz a fő kenyérkereső.



Amikor anyámék a 80as években összejöttek, apám mint informatikus nem tűnt jó partinak, aztán 15 évre rá fordult a kocka.

2022. aug. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
95%

Azért ne lenne jó, mert burkoló??? Ne már! Az egy nagyon jó szakma! Tuti mindig lesz munkája, mert egyre kevesebb normális szakmunkás van.

Egyébként is az a lényeg, hogy szeretik egymást, jól megvannak, rendes a testvéreddel.

Mégis miért kéne aggódni a gyerekeik miatt??

2022. aug. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
95%

Ooo, én csodálkozom, hogy burkolókent kevesebbet keres mint a nővéred.

Egy dolgos, jó értelemben egyszerű férfinek tűnik nekem, akiben ott van a törekvés , hogy segítsen másokat, szerintem egy főnyeremény amúgy, diploma miatt nem aggódnék

2022. aug. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
97%

Engem is meglepett, hogy kevesebbet keres a burkoló srác, lehet, hogy rossz helyen dolgozik.


És miért ne szerethetné? Miért nem illenek össze emiatt?


A nővéred tudja, hogy mit szeretne, és nem megy az ő anyagi kárára.


Örülj neki, és becsüld, hogy egy tisztességes, dolgozó emberrel van, és nem valami léhűtő "szabadúszó" emberrel

2022. aug. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
96%

1. Ennyiből megmondani, hogy jó házasság lesz-e ez, elég merész lenne. :-)))

2. Nem neked kell együtt élned a férfival, úgyhogy inkább hagyd, hogy a nővéred döntse el.

3. A gyerekeik miatt miért kéne aggódni? Ahol a diplomás feleség mellett a férj egy tisztességes szakmunkás, ott a gyerekek fogyatékosnak születnek?


Nekem nagyon úgy tűnik, mintha érveket keresnél, hogy miért lenne jó lekoptatni ezt a férfit a nővéredről. Irigykedsz, hogy neked senki sem akadt, még egy lenézett szakmunkás sem.

2022. aug. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
93%

Apának érettségije van, és szakmája.


Anyum diplomás, egészségügyis.


Hármat találhatsz ki keres jobban 😜

2022. aug. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
#7 apukád? Talán? Mivel most az egészségügy nem valami jó…
2022. aug. 31. 12:34
 9/29 anonim ***** válasza:
96%
A nővéredé az egyik legnormálisabb felfogás.
2022. aug. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
95%
Igen, teljesen normális felfogás.
2022. aug. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!