Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan állítsak magamon? Mit...

Hogyan állítsak magamon? Mit tegyek hogy ne hisztizzek neki? Szerintetek tényleg szeret, ha nem engedi hiszti, és "megalázás" után sem a szakítást?

Figyelt kérdés

A barátommal 20 hete majdnem egyfolytában veszekszünk, uygértem... oké bevallom: hisztizek!:(

6 hónapja járunk, én 17 vagyok, Ő 20 éves.

Oké, beismerem hisztis vagyok, mint írtam, sokszor mondom neki a magamét.

Tulajdonképpen a semmin kapunk össze vagyis mindenen felhúzom magam, szóvá is tette, hogy picit túlreagálok 1-2 dolgot, és akkor jön a hiszti :S

Nem tudok változni, tudom kéne de betegesen féltékeny vagyok. Pedig a volt kapcsolatait is elmondta (mindent!). Tudom hogy az exeit utálja, és nem volt sosem egy nagy Casanova, és az előző csajai is Őt csalták meg, és hát át lett vágva a feje.

Mondja hogy szeret és értsem már meg.

DE betegesen féltékeny vagyok, pedig nincsenek lány haverjai sem, sőt letöröltük magunkat az össze közösségi oldalról, nehogy valaki bekavarjon nekünk és vita legyen.

Felajánlom neki hogy ha akar akkor szakítsunk, de azt mondja: "Nem fogok szakítani, mert 1.nincs miért 2.beléd vagyok bolondulva, ezt ugatom már 2 hete, sőt 6 hónapja, mit akarsz? mondjam kézen állva?!! Akkor sem fogok szakítani, nem mondom ki mert nem akarok és ennyi!!! És tudod mivan bennem??! Az hogy TE vagy az a lány akit elképzeltem az Igazinak, és VELED le tudnám élni az életem! És megvagyok hülyülve érted!!!! Nem tudom miért nem lehet ezt megérteni. Életemben előszőr 20 évesen ért utol a szerelem..."


Magamat lehagytam, mondnaom sem kell... Bele vagyok esve.

Ő az első szerelmem.


2010. ápr. 11. 20:27
 1/9 A kérdező kommentje:
bocsánat!!!!!! az első sorban 1 HIBA!!! NEM 20 HETE, HANEM 2 HETE!!!! ELNÉZÉST! ISTEN MENTS 20 HÉTTŐL!!! SZÓVAL AZ 2!
2010. ápr. 11. 20:28
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mind a ketten lököttek vagytok. Te, amiért így hisztizel, és a barátod, mert egy ilyen hisztis nőbe szerelmes.

Valóban le kell állítanod magadat. Hogyan? Ehhez tudni kellene, hogy mi vezérel. az eszed vezérel? Ha az eszed vezérel, akkor meg tudod fegyelmezni magad. Kutasd ki az eszeddel, hogy miért is hisztizel valójában.

Ha szíved vezérel... nos, ha a szíved vezérelne, nem hisztiznél.

Itt egy kis szakirodalom szeretet, szerelem és más effélék címmel. Szánjál rá időt, és tanulmányozd, hátha segít.

[link]

2010. ápr. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez csak önkontrol kérdése... próbáld meg ez gyakorolni! nem kell rögtön nagydolgokkal kezdened, csak pl.: ha kilöttyen a kávé ne mond az hogy: ó, a franc egye meg! csak anniyt, hogy van ilyen. Szóval: gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni :) ha tényleg szereted ez nem nagy áldozat érte! Ha pedig úgyérzed már eljutottál a kellő szintre akkor uljél le vele beszélgetni, a nélkül, hogy nekiálnál hisztizni! meglátod majd szépen össze jön ez! :)
2010. ápr. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg szeret,de ne élj vissza ezzel.Ha elmúlik a lila köd és te ilyen maradsz,akkor elfogy a türelme és neked lapát.A te érdeked is,hogy normális legyél,mert el fogod veszíteni.Ennyire ne szeparáld el a külvilágtól ( pl. letörölni közösségi oldalról stb),ő a párod,de nem a tulajdonod,nem zárhatod be a hálószobába,hogy más rá se nézzen és ő se senkire.Abban sem lenne semmi rossz,ha beszélő viszonyban lenne az exeivel vagy éppen lenne 1-2 lány barátja.Téged szeret,de attól még társas lény és szüksége van szabadságra.Ahogy az egyik hozzászóló is írta,önkontroll,nagyon kellene,mert ilyen emberrel nehéz együtt élni,a te boldogságod is ettől függ,hogy meg tudsz-e változni.
2010. ápr. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
fejlessz az önbizalamadon. próbáld elhinni, hogy szerethető, és nagyszerű csaj vagy.:)
2010. ápr. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, nagyon sokat segítetek és kedvesek vagytok:)

Sajnos most este telefonon összekaptunk a semmin, vagyis megint volt egy rohamom, rácsaptam a telefont ezután tettem fel itt a kérdést.

Most Őis durcizik és énis. vagyis hát nem hív fel... meg én se Őt.

Mit kéne tennem?

2010. ápr. 11. 21:16
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk felhívni? Elmondani neki,hogy nagyon szereted és butaság volt ennyire kiakadnod a semmin és ne haragudjon.Ne fekeküdjetek le haraggal,mert másnap még rosszabb lesz megtörni a csendet.
2010. ápr. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Neki nem kellene bezárkóznia a kedvedért és könyörögnie, hogy higgy neki. Ha párszor egyedül hagyna hisztizni, megedződnél.
2010. ápr. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amíg magadat nem szereted,és magadban nem bízol,addig mást is nehéz lesz gátlások nélkül szeretned,és bíznod Benne.Te megfojtod ezt az embert!Te nem szeretni,hanem csak birtokolni akarod!Szóval,nagyon sürgősen vess véget az önbizalomhiánynak,és ne zárd börtönbe a párodat,mert két embert teszel tönkre:Őt,és saját magadat.Elveszíted,és aztán vége.Adj hálát az Égnek,hogy még mindig elvisel Téged a barátod!
2010. ápr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!