Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Középső testvérként felnőttkor...

Középső testvérként felnőttkorban is ki vagytok közösítve a testvérek között?

Figyelt kérdés
Hárman vagyunk testvérek, én vagyok a középső. Gyerekkorunkban mindig én voltam egyedül, a kicsi és a nagy pedig együtt. Most pedig hogy felnőttek lettünk, ugyan ez a felállás van köztünk, hogy a kicsi és a nagy mindig együtt jár programokra, mindig egyszerre mennek haza, engem soha nem hívnak, csak muszájból szólnak hozzám. Főleg ünnepekkor rossz ez, mivel akkor sem érzem magam családtagnak. Más középsőnél is igy van ez, még felnőttkorban?

2022. okt. 18. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Akkor hanyagolod öket,ne foglalkozz velük,ha eddig nem törödtek veled akkor ezután sem fognak,sajnálak de törödj magadal és szüleidel
2022. okt. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért fontos? Ne törödj velük aztán kész, ha nekik igy jobb hát igy jobb.
2022. okt. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi is hárman vagyunk, én vagyok a legkisebb. Gyerekkorunkban én is a legnagyobb tesómmal voltam jóban, de mostanra megváltozott. Egy ideig teljesen kiegyensúlyozottan voltunk jóban mindhárman (kb. a 20-as éveink környékén), de mostanra a legidősebb mindenkit elmart magától, úgyhogy kiközösített mindkettőnket. Most a 30-as éveinket töltjük és a középső tesóval vagyok szorosabb viszonyban.

Ti mennyi idősek vagytok? Változhat még, de ha vannak jó barátaid, akkor ne bánd, ahogy alakulnak a dolgok.

2022. okt. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!