Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Aki gyűlöli a testvérét, az...

Aki gyűlöli a testvérét, az elárulná, hogy miért?

Figyelt kérdés
Főleg felnőttkorú testvér érzései érdekelnének, hogy mi okozta ezt az ellentétet, és hogy van-e esély arra hogy ez az érzés elmúlik-e iránta valaha? Illetve, hogy ő tud-e róla, és ugyanúgy érez-e? Meg szoktatok-e veszekedni, ha találkoztok? Milyen nemű ő, és te, illetve ki az idősebb, ki a fiatalabb?

2022. nov. 1. 02:04
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
15%
én egyke vagyok és az ilyet nem tudom megérteni
2022. nov. 1. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
100%
Nekem 3 féltestvérem van (apai ágról) A legkisebb másfél éves lány , a másik kettő, lány és fiú, nálam 5 és 6 évvel idősebb. Gyerekként imádtam őket, bármit megosztottam velük, de amikor apánk elhagyott engem és édesanyámat, többé nem kerestek. Elvileg utáltak mert hogy én "elvettem az apjukat tőlük" legalábbis az anyjuk súlykolta beléjük. Ez 15 éve volt, azóta köszönünk ha látjuk egymást de nem beszélünk, csak mint a távoli ismerősök.
2022. nov. 1. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Már mindketten felnőtt, dolgozó anyák vagyunk, de a húgommal a kezdetektől különbözünk. Nem utálat ez, inkább az alapszemélyiségünk nem passzol. Olyan ember, akivel egy gyors köszönésen kívül más nem lett volna köztünk, ha nem egy családba születünk. Ez kölcsönös az ő részéről is. Ami a nehézség, hogy anyánk ezt nem fogadja el és erőltetné, hogy jóban legyünk, de én megtaláltam azokat az embereket, akikkel jobban tudok kötődni, szórakozni, beszélgetni, és ő is így van ezzel.

Ezért döntöttem el, hogy ha nekem 2 gyerekem lesz, semmi sem garantálja, hogy ők összeillenek majd, ezért nem testvért szülök másodjára, hanem második babát.

2022. nov. 1. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Évtizedek óta nem hív, nem ír, akkor beszélünk, ha én szorgalmazom. Pár hónapja elmondtam, hogy ne így csináljuk már, azóta se keres.
2022. nov. 1. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
99%
Folyamatosan semmibe nézz, mert neki jobban megy a szekér .
2022. nov. 1. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
81%

Mert anyám lusta voltak foglalkozni vele miután megellette, és állandóan az én nyakamba volt varrva a kis görcs, nem lehetett életem, nem barátkozhattam nem lehetett párkapcsolatom.


Nem, nem fog javulni, 18 évesen elmenekültem tőlük és azóta feléjük se néztem

2022. nov. 1. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
82%

1. Eleve féltestvér, de az anyját ismerve az sem lepne meg, ha félrekefélésből született volna. Apasági természetesen nincs.

2. Tipikus életképtelen tucat k u r v a. A smink meg az iPhone az első, önálló gondolatai szökőévente vannak, és tudatosan kihasználja apámat.

3. Nem tisztel senkit és semmit, és ez volt a fő oka annak, hogy elkezdtem letagadni a létezését ahol csak lehet. Nem várom, hogy mintaember legyen, én se voltam az sosem. De azért az, hogy még a nagyszülei sírjához sem képes kimenni halottak napján, miközben nekik köszönheti, hogy jobbára normális gyerekkora volt (szülei voltak a szülei helyett)... Az ilyet én nem tudom rokonomnak tekinteni.

2022. nov. 1. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
90%
Mert nővérem a szüleim nagy kedvence, amolyan szülö kicsi hercegnője típus mindent megkapott amit akart, folyamatosan csicskáztak neki. Ennek köszönthetően felnőtt korában tanulatlan ingyenélő életképtelen nő lett. Én(fiú) meg öcsémmel, a szüleim soha nem törődtek velünk, semmit nem kaptunk szülőktől. Azóta öcsémmel elköltöztünk éljük saját életünket. Régóta nem beszélünk nővérünkkel. Nem vagyunk kíváncsi rá. Mert ő sem keres minket.
2022. nov. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
62%
A noveremet utalom,mert az interneten pasizik,lassan 10-eve.Mindig a ferjet hibaztatja,el akar valni tolle de megsem teszi.Felszines no,a penz az Istene.Lassan egy eve felenk sem jart.Siman el telik egy ev,hogy felenk sem jon.A fiainak hazat vett hitelre.En 44eves o 48.
2022. nov. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
69%
De akkor lényegében ártani nem árt semmit ha felétek sem néz.
2022. nov. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!