Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ikertestvéreddel milyen a...

Ikertestvéreddel milyen a kapcsolatod? Mennyivel és mivel másabb a rendes testvéreteknél? Miben hasonlít az utatok, mennyiben tértek el egymástól?

Figyelt kérdés

2022. okt. 17. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
80%

Nekem rendes tesóból van 1 édestesóm, 2 féltesóm, a féltesóimmal nem tartom a kapcsolatot, az édestestvéremmel jó a kapcsolatom, ő már nem itthon lakik, mert elköltözött.


Az ikertestvérem fiú. Nekünk óvodáig volt egy utunk, aztán szétváltunk. Két osztállyal alattam járt, sose voltunk osztálytársak: őt oviban visszatartották, majd az ötödiket kétszer járta, mert egy műtét miatt sokat hiányzott. Én az idén érettségizek, megyek továbbtanulni. Ő hegesztő lesz, én közgazdásznak készülök.

Lényeges különbség a baráti körünk: neki állandó, nekem állandóan cserélődik, viszont párkapcsolat terén ő járt mindig is rosszabbul, volt vagy 20 barátnője, ebből egyikse tartott 1 évnél tovább. Nekem egy barátom volt eddig, másfél éve vagyunk együtt. Igazából meg nem mondaná rólunk senki, hogy ikrek vagyunk. Jó viszonyunk van, de ő jobban kötődik hozzám, mint én hozzá. Büszkék vagyunk egymásra és támogatjuk mindenben egymást.

2022. okt. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
5%
Ikrek esetében az a jó mikor lehet tréfálni mindenki mást. :)
2022. okt. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
91%

2-es, látszik, hogy nem ismersz egy ikret sem :D


A környezet - az őt jól ismerők azonnal kiszúrják, hogy a másiknak mondja magát.


Nekem nincs tesóm, de unokatestvéreméknél van ikerpár is.

Különöbző személyiségek kisgyerekkortól kezdve, különböző életútjuk lett.

2022. okt. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!