Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Az normális, hogy a testvéred...

Az normális, hogy a testvéred utcán él, és Te nem teszel semmit?

Figyelt kérdés

Utcán éltem pár hónapig. Tudták a testvéremék, de semmi segítséget nem kaptam tőlük.

Nem mintha korábban bármiben is segítettek volna...



2022. nov. 25. 21:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

Azért beláthatod, hogy így nem teljes a kép. Nagyon nem mindegy előtte mi volt, milyen volt a kapcsolatotok, hogy kerültél oda stb.


Én el tudok képzelni olyan esetet, hogy nem törném magam.

2022. nov. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
A vér nem kötelez. Ha nincs szeretet, és korábban sem segítettek semmiben, és ők sem kérték fordítva, hogy te segíts akármiben... akkor ez van. Nem mondom, hogy normális, mert a többség valószínűleg, ha másra nem szülői nyomásra befogadna, de ahogy fentebb írtam, a vér nem kötelez. Akár attól is félhettek, hogy befogadnak, aztán a nyakukon maradsz. Te meg bizonygathatnád, hogy nem így lesz, ők nem látnak a jövőbe, hogy meddig zavarsz náluk.
2022. nov. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
13%
Nem.
2022. nov. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Ennyiből semmit sem tudunk meg, csak feltettél egy kérdést. Amire persze egyből rávágná az ember, hogy nem. Viszont gondolom ez nem ilyen egyszerű.
2022. nov. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%

Na és miért voltál az utcán? Nagyon nem mindegy.


Ha elittad, elcigizted a pénzed, aztán nem volt miből lakni, az a saját bajod pl.

Ha kívülálló ok miatt történik a dolgo az emgint más.

2022. nov. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Lehet normális is. Átlag ember nem el az utcán. Ahhoz azért tenni kell, hogy oda kerüljön valaki. Alkesz, drogos, munkanélküli, hasonlók.
2022. nov. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%

Én sem támogatom az élősködő, random munkanélküli testvéremet.


Csinál, amit akar, ha az utcára kerül, az az ő baja (a szakmája alapján nem 180 ezret keresne, mint én, de neki derogál a munka.

2022. nov. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy miért voltál az utcán, és előtte milyen volt a viszonyotok, te segítetted-e őt.
2022. nov. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindentől függ
2022. nov. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez csúnyán hangzik, de nézzük fordítva. Mit kellene csináljanak?


Mit tegyen egy testvér, ha a másik valamilyen oknál fogna van képes az önálló életre? Azt is valljuk be az emberek többsége nem ok nélkül kerül az utcára és a többségüknél nem is hirtelen következik be hanem egy előre látható folyamat része.

2022. nov. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!