Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Az normális, hogy a testvéred...

Az normális, hogy a testvéred utcán él, és Te nem teszel semmit?

Figyelt kérdés

Utcán éltem pár hónapig. Tudták a testvéremék, de semmi segítséget nem kaptam tőlük.

Nem mintha korábban bármiben is segítettek volna...



2022. nov. 25. 21:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
És valljuk be, elég sok rémtörténet van az ide költözött, hogyan rakjam ki rokonokról.
2022. nov. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
89%

En sem szivesen fogadnek be senkit, kozeli rokont se mert utana meg nem lehet tole megszabadulni.

Egyik ismerosom sogornoje elvesztette az alberletet ami olcso volt, a mostani arakon meg nem tudott berelni a nyugdijabol. Mondja neki a felesege hogy fogadjak be a noveret, csak egy par hetre ameddig nem talal alberletet. Azt mondta az ismerosom hogy NEM es kesz, mert abbol a par hetbol lesz majd par honap.

A nyugdijas sogorno vegul a lanyaekhoz ment tobb honapra, majd a veje megengedte neki hogy az ures telkere tegyen egy lakoautot es ott tud lakni. Ez kulfoldon van, meglehet csinalni siman.

A lenyeg hogy ha befogadtak volna akkor siman ott dekkolt volna fel evet is naluk.

2022. nov. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 evimeri ***** válasza:
100%

El sem tudnám képzelni, hogy ne segítsek a testvéremen.

Sajnos voltam hasonló helyzetben. A növérem lába alol kicsuszott a talaj. Ő is élt utcán, hiába akartam befogadni és segiteni neki, hogy normális útra térjen, nem fogadta el a segítséget. Kifogásokat talált.

Sajnos az életébe került 5p évesen meghalt.

A mi családunkban elképzelhetetlen, ha az egyikőnk segítségre szorul, ne segitsük egymást mindannyian.

Pedig elég különbőzőek vagyunk. Sok mindenben nem értúnk egyet, de a szeretetünk erősebb egymás iránt.

2023. jan. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!