Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Normális az, hogy irigykedem...

Normális az, hogy irigykedem a Sugar baby húgomra?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok és nála három évvel idősebb...Egy kőgazdag férfi mellett aranyélete van. Beutazta a világot. Olyan helyekre jutott el, ahova én sosem fogok. Albérlet mellett spórolnom kellett egy kis Suzuki Swiftre, miközben neki egy komoly Mercit vett a férfi. Arról már nem is beszélve, hogy egyedül tartok fent egy kis albérletet, miközben ő egy kvázi luxus lakásban él. Szintén a pali pénzén. Már most annyi mindent megkapott, mint amennyit én soha nem fogok elérni... Apa már nem él. Anya nagyon szégyelli. Én pedig irigy vagyok. Néha bánt és alantasnak érzem magam, hogy irigy vagyok a testvéremre. Máskor pedig elönt a méreg, hogy nekem minden apróság miatt meg kell harcolnom... Ti hogy látjátok?

2022. dec. 17. 13:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
add el a segged, aztán ne irigykedj...
2022. dec. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
A húgod egy ordas nagy k-rva aki pár év múlva rettentő mód ki fog égni. Amikor te végre elkezdesz majd élni, boldog, család apa leszel akkor a húgod strihelni és szenvedni fog. Szóval ne irigykedj. Lehet most megy neki a szekér de pár éven belül nem fog. Csak az számít hogy akkor ne segíts neki. Ha ő most nem segít neked semmiben te se segíts neki később.
2022. dec. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
88%
Jobb lett, mint a geodézia srác kérdés :D :D :D De hát ez is kegyetlen kamu szagú még így is.
2022. dec. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem különbözik a hugod az útszéli prostitól, csak a körülményeiben kissé.
2022. dec. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
2022. dec. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 NTBS ***** válasza:
82%
Az irigység normális, de ő a testét váltja pénzre. És idővel ő is repül, mert jön egy dögösebb, fiatalabb bevállalósabb csaj.
2022. dec. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
akkora kamu, "hogy a Holdról is látszik", hogy egy klasszikust idézzek :D
2022. dec. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
13%
Normális, megértelek,ezen a tràgyadombon ilyen az élet...
2022. dec. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Ne irigykedj, sajnos sokszorosan megfizeti majd az árát, és azért szerintem nincs panaszra okod... Tudom nem vígasz de legalább te nyugodtan tudsz aludni. Az exem is mondjuk úgy jogtalanul vett fel bizonyos pénzeket és rosszul érintett hogy én is rakok félre de ő több mindent megengedhet magának, aztán hogy szétmentünk hallottam hogy másfél milliótfizethetett vissza, ráadásul mivel nem volt már elérhető a pénze részletfizetést kapott és persze arra magasabb kamat járt.
2022. dec. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Senior Séf ***** válasza:
92%
És biztos vagy benne, hogy irigylésre méltó a helyzete? Hadd meséljek valamit. Amikor a második feleségemet megismertem, épp a válás utáni csődtömeg voltam. Mindent hátrahagytam, mert a lelki békém fontosabb volt, mint holmi vagyontárgyak. A páromat kitagadták a szülei, amikor látták, hogy komoly velem a dolog. Azt hitték, a családi vagyonra fáj a fogam. A lényeg (és most figyelj!) a feleségem azt mondta; szívesebben lesz egy nincstelen férfi királynője, mint egy kőgazdag pasas rabszolgája. 23 éve imádjuk egymást töretlenül, és máig nem bánta meg a döntését.
2022. dec. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!