Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Normális az, hogy irigykedem...

Normális az, hogy irigykedem a Sugar baby húgomra?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok és nála három évvel idősebb...Egy kőgazdag férfi mellett aranyélete van. Beutazta a világot. Olyan helyekre jutott el, ahova én sosem fogok. Albérlet mellett spórolnom kellett egy kis Suzuki Swiftre, miközben neki egy komoly Mercit vett a férfi. Arról már nem is beszélve, hogy egyedül tartok fent egy kis albérletet, miközben ő egy kvázi luxus lakásban él. Szintén a pali pénzén. Már most annyi mindent megkapott, mint amennyit én soha nem fogok elérni... Apa már nem él. Anya nagyon szégyelli. Én pedig irigy vagyok. Néha bánt és alantasnak érzem magam, hogy irigy vagyok a testvéremre. Máskor pedig elönt a méreg, hogy nekem minden apróság miatt meg kell harcolnom... Ti hogy látjátok?

2022. dec. 17. 13:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
49%
A swift a tiéd a fullos merci nem a tesódé hanem a kő gazdag foszeré,igazából neki annyi sincs mint neked.
2022. dec. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
10, bravo! Ez egy szép történet!!
2023. febr. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!