Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek, ha a parom hugat...

Mit tegyek, ha a parom hugat es a csaladjat nem szivesen latom az eskuvon?

Figyelt kérdés

Hattersztori:


Paromnak van egy kialhatatlan, halatlan huga. Viszonylag fiatalon terhes lett az akkora parjatol, akivel ilyen se veled se nelkuled parkapcsolatban eltek a terhesseg meg a pici elso eve alatt, aztan vegleg szetmentek. Van az apukaval problema, schwarzol es nincs mibol gyerektartast vonni, feljelentgeg stb. A hugica vilageleteben egy ontorvenyu, tanacsokat soha meg nem fogado szemely volt. Hulyesegekre verte el a kis penzet, az egesz csalad adossagban uszott, parom nagyreszt miatta menekult el otthonrol.


A jelenlegi allapot:


Hugica osszejott egy nagyszaju fiuval, aki iszonyat mod lenezi es verbalisan bantja. Allitolag az elejen meg normalis volt, de miota egyutt elnek (a hug elkoltozott az orszag masik vegebe) borzalmas az allapot. Mindkettejuknek adossaga van, a sracnak nincs munkaja, mert a fonok lanyanak beszolt, parom huga meg nem birja a burger kingbe a 8 orat. Legutobb azt kellett orakon keresztul hallagtni, hogy a parja szidja az anyosom foztjet, szidja a kajat, asajat rokonait, a parom hugat is, hogy mert nem foz jol, meg mit felesel neki az asztalnal, otthon is ilyen nagy am a szaja, a gyereket, hogy multkor behugyozott stb. A picire nem vigyaz, pedig az elejen odavolt a gyerekert, most a haverok hozzak el az ovibol. A parom huga nem hajlando ott hagyni, mert azzal csak beismerne, hogy megint szarul valasztott part meg adossagba verte magat es haza kene koltoznie a gyerekkel. Anyosekkal is osszeveszett, aztan ok kibekultek. Mindenki utalja a sracot, csak turnek, mert a parom huga pszichesen sem kiegyensulyozott es nem akarjak, hogy valami butasagot csinaljon.


Es a lenyeg:

Pici eskuvonk lesz, osszesen 15 fovel. Onkomanyzati szertartas, utana fotozas es vacsora a szuleimnel. (itt helyben hazasodunk ahol mi es a szuleim is elnek).

Beszelgettunk a parommal a fenti esetrol, de o koti az ebet a karohoz, hogy marpedig a hugat szeretne latni az eskuvon (nincs jogsija, tomegkozlekedes vallalhatatlan lenne neki). Megmondtam neki, hogy en meg nem akarom azt hallgatni, hogy belekot mondjuk edesanyam foztjebe vagy egesz vegig, mar bocsanat, de ugatnak egymassal mint a kutyak. Parom tartja magat ehhez, nem akar osszeveszni a csaladjaval. Nekem meg egyre kevesbe van ekdvem az egeszhez.

Karacsonykor talalkozunk veluk, ott allitolag beszelni akar a ket jomadarral, hogy legyenek kedvesek viselkedni...


Segitsetek kerlek, mi lenne a jo megoldas.



2022. dec. 22. 12:37
1 2 3
 11/29 Metionin ***** válasza:
90%
Nem pont ilyen dolog miatt de mi ezért egyeztünk meg a kéttanús esküvőben. Akkor egyikünk családja sincs ott és tutira nem fogják anyáink egymást megtépni, mert sajnos hajlamosak rá, ráadásul a húg sem lesz ott a bunkó férjével. Win-win.
2022. dec. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
26%
Ha a párod nem hajlandó képviselni a TI közös érdeketeket, akkor _szerintem_ ez a házasság halva született lenne.
2022. dec. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
17%
Vegye feleségül a húgát, ha ennyire szerelmes egy ilyen őrült némberbe.
2022. dec. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
24%
Én nem értem, ez téged miért érint annyira, hogy kiakadsz rajta, és kérdést írsz ki itt...
2022. dec. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
88%
Hívjátok a lányt a párja nélkül. Kis esküvőn ezt indokolni sem kell. Ha személyesen neked nem ártott a lány, szerintem sem tilthatod ki.
2022. dec. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
99%
Hívjátok meg a testvért a párja nélkül. Szűk családi körben lesz, ennyi indok elég.
2022. dec. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
#10 abszolut nem az en csaladomrol szolt az egesz. A helyszint a parom mondta, hogy legyen helyben, utalja a szulovarosat. Etterembe szerettunk volna menni, de a rezsiarak miatt idokozben amiket kineztunk bezartak vagy iszonyat rossz az ertekelesuk. :')
2022. dec. 22. 14:47
 18/29 A kérdező kommentje:
#16 nem jonne el a parja nelkul, az 1000%
2022. dec. 22. 14:48
 19/29 anonim ***** válasza:
98%

Az már az ő döntése.


Mondjuk 15 főbe nekem sem férne bele a párja/férje pereputty.

Nagymamak, nagypapák, 3 legjobb barát, 2 anya, 2 apa, tesók, és máris kimaxoltuk a 15öt.

2022. dec. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
98%
Akkor problem solved, még ugymond a sajat döntése si elsz hogy nem jön mert parja nem jöhet.
2022. dec. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!