Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A nővérem miért ilyen velem,...

A nővérem miért ilyen velem, ha mással nem?

Figyelt kérdés

Jó nem csak velem szembe, de velem szembe mindíg nagyon akaratos meg erőszakos.


Általában azt kell csinálnom amihez éppen kedve van, és akkor meg úgy mert különben mindjárt balhézik meg leordítja a fejem (régebben elég sokszor meg is vert). De pl ha van pasija vele szemben is elég követelőző.


Viszont azt észrevettem hogy van egy másik csaj aki simán beszól neki bármit és a nővérem csak úgy csinál mint aki poénak veszi, vagy nem tudom, de azt igen hogy ha én szóltam volna ilyeneket minimum hogy leordította volna a fejem. Amikor a csaj mondta neki akkor meg még jópofizott is vele, pedig nincsenek is olyan jóban.


Most akkor mi van?


2023. jan. 12. 21:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Mások az erőviszonyok, a kapcsolatok és ezzel ő is tisztában van
2023. jan. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%
Mert sosem ordítod te le a fejét... Ha nem hagynád neki akkor nem csinálná ezt.
2023. jan. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

2

Volt hogy vissza ordítottam neki, nekem esett.

Üt, rúg, karmol, harap, tép stb.

Hidd el nem az a típus akivel érdemes ordítani.

2023. jan. 12. 21:55
 4/21 anonim ***** válasza:
64%
Óvoda.
2023. jan. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert tudja hogy megteheti, nem vagyok híve az erőszaknak, de ha nekiáll rúgdalni stb, keverj le neki egy szép nagy pofont, hidd el, észhez fog térni, hogy nem teheti következméynek nélkül.
2023. jan. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

5

Erősebb nálam, én járnék rosszabbul.

2023. jan. 12. 22:02
 7/21 anonim ***** válasza:
38%
Az óvoda melyik csoportjába jártok?
2023. jan. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces.
2023. jan. 12. 22:16
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, mint az én nővérem, ebben nőttem fel. 6 év korkülönbség is van, egészen felnőtt koromig tudott terrorizálni, amíg már el nem kezdtem kiállni magamért, anyáéknak meg rettegtem szólni. O neki mindig akadáltam, mert a születésem előtt o sokkal jobban érezte magát, egykeként jobb volt neki és azt vallja, hogy én tettem tönkre az életét 6 éves kora óta.
2023. jan. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

9

Hogy tudtál kiállni magadért?

Kb mikor?

Ő hogy reagált?

2023. jan. 12. 22:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!