Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Emiatt megharagudnátok?

Emiatt megharagudnátok?

Figyelt kérdés
A nővérem egyedül neveli a 6 éves fiát, és egy hete új munkahelye van, ezért megkért, hogy vigyázzák a gyerekre amíg dolgozik. Összesen csak 2x4 órát felügyeltem, de azalatt kikészített. Borzasztó szemtelen, lehülyéz, azt mondja nekem, hogy takarodj, és még erőszakos is. Úgy megharapta a tenyerem hogy még másnap is fájt. A második nap végén, mikor nővérem eljott érte, mondtam neki, hogyha nem akarja, hogy legközelebb szájba vágjam akkor nevelje meg, vagy ne hozza ide. Ezután megsértődött, azt mondja, hogy csak én nem tudok a gyerekkel bánni, mert az egy kisangyal, és csak játékból harapott meg.

2023. febr. 17. 15:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
99%

Igen. Nehogy már neki álljon feljebb. A saját szabadidődet áldozod fel, mert ő rosszul választott apát a gyerekének, erre még a kis taknyost védi, ahelyett hogy megnevelné.


Az én nővérem is ilyen volt, csak két gyerekkel. Most 19 és 17 éves gyerekei vannak, ne tudd meg hogy beszélnek az anyjukkal, csak mert egyszerűbb volt a gyerekeket beültetni a tévé elé, mint megnevelni.

2023. febr. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
99%
Ja, játékból harapott meg.. harapja a jó édes szülőjét, aki szerint ez rendben van.
2023. febr. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Neked volt igazad. Nincs dolgod az ő reakciójával. Amikor nemet mondunk, kiderül, hogy milyen a másik.

Csak a legtöbb ember ezután nem marad erős, mert jön az érzelmi zsarolás, meg az egy család vagyunk kártya.

Légyszi, ne tedd ezt magaddal. Ha haragszik, hát haragszik.

2023. febr. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
93%
Eleve nem is vigyáznék napi 4 órákat rendszeresen senki kölykére ha jófej, akkor sem. Nettó kihasználás. Hát még ha ilyen gyökér a gyerek...
2023. febr. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Na mehet a francba. Oldja meg mással a bébiszitter történetet.
2023. febr. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
52%

Amennyiben nem a szokásos hergelős kamuposzt, akkor a következő a véleményem.

Én alapból nem vigyáznék senki kölykére egy percig sem. Sajátot sem akarok, nem hogy másét pesztráljam. De azon túl, hogy utálom a gyerekeket, fontosabb szempont, hogy iszonyatos felelősség. Csak egy másodpercre ne nézz oda és bármi történhet. És utána te vagy a felelős, ha valóban történik, és mehetsz a börtönbe, mint gyerekkínzó, vagy gyerekgyilkos, ha miattad hal meg, és ott aztán kikészítenek anyukám, mint a Szita Bence mostohaanyját.

Én az első ilyennél akkora maflást letekertem volna annak a kölyöknek, hogy felkenődött volna a falra, azonnal telefonáltam volna a nővéremnek, hogy jöjjön érte, és ha pampog, ő is kapott volna egyet. Egyébként pedig ilyen esetben a legjobb mindent kamerával rögzíteni, és akkor magyarázkodhat az idióta picsa, hogy csak játékból harapott a kölyke.

2023. febr. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
61%
A hatos a lelkitársam, eskü. Nagyon igaza van!
2023. febr. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem se tetszene ez a viselkedés. Öt és fél évesem van, szerintem ez tűrhetetlen. Testvér vagy sem, többé nem vigyáznék a gyerekre, de az is lehet, hogy felhívtam volna akkor rögtön, hogy jöjjön érte, de gyorsan.
2023. febr. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
75%
Az oké, csak ugye a 6-osnál ezek nem a valóság, hanem a torzítások. Hogy mi lehetne, ha... A fejében vannak. Én meg így nem tudnék élni, meg így látni a világot. Nem vagyunk egyformák.
2023. febr. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Nevelni kéne a gyereket, meg ugye nem rendszer csinálni abból hogy valakire otthagyom.
2023. febr. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!