Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti megharagudnátok emiatt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megharagudnátok emiatt a barátotokra?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm,akivel elég jóban vagyok,tudja hogy van barátom (a suliban ez titoknak számít),és hát tetszik neki...Engem nem zavar,pedig féltékeny típus vagyok,olyanokat ír nekem hogy meg akarja csókolni stb. és hát igen,ez már alapból kicsit sok nekem.Egyik este írt egy olyat hogy X (a barátom) jobban szereti őt,mint engem.Erre kapok egy üzenetet hogy X jobban szereti Yt (a csajt) mint engem..És nekem itt telt be a pohár,nem bírtam tovább és kiakadtam,letiltottam a csajt,azóta hivogat,zaklat,és nem érti,mi a bajom,a barátom is irkálta,hogy engem tényleg jobban szeret és csak vicc volt.De engem ez nagyon szíven talált,és rosszul esett.Jogosan,vagy túlreagáltam?(első komoly kapcsolatom szóval nem vagyok jártas benne)

2017. márc. 16. 17:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és az üzenetet a fiútól kaptam.😂
2017. márc. 16. 17:39
 2/4 anonim válasza:
Szerintem teljesen jogos a felháborodásod. Ebben nincsen semmi vicces.
2017. márc. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Jogos a reakciód. Pár napig lehet dühöngeni, hogy észre térítsd őket, de ha sokáig csinálod az visszafelé sül el, így 3-4 nap után mindenképpen ülj le velük, és mondd el nekik az érzéseidet.
2017. márc. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval, ne játszd túl sokáig a sértődöttet, mert a barátod rá fog unni arra, hogy engesztelni próbáljon. A barátnődet meg jobb ha leállítod mielőtt nagyobb galiba lesz ebből
2017. márc. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!