Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan kezeljem a barátom...

Hogyan kezeljem a barátom nővérének viselkedését? Olyan mint egy rossz anyós.

Figyelt kérdés

Amióta világossá vált számára, hogy az öccse meg én össze fogjuk kötni az életünket, mindent megtesz hogy feszültséget generáljon. Csak hogy egy konkrét példával éljek: rátapad a páromra, minden hétvégén amikor hazautazik szó szerint elvárja/kizsarolja, hogy találkozzanak. Nem is lenne baj ha találkoznak, mert nem akarom elválasztani a páromat a családjától , de sokszor nem fér bele a napba mikor szűkös a hétvége. Olyankor a családjukat a barátom ellen hangolja , de még a nagyszülőket is. És a közelebbi rokonsága egytől-egyig érezteti a párommal, hogy ő a bunkó feketebárány aki egy órát nem tud szánni a testvérére.


Azt érzem, vetélytársat lát bennem, olyan értelemben, hogy én vagyok a gonosz aki el akarja tőle választani az egyetlen testvérét..És mindent meg is tesz, hogy vita legyen.


Volt már valaki hasonló helyzetben? Ti hogy kezeltétek ezt?



2023. febr. 18. 18:07
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
97%
Sehogy. A barátodnak kellene ezt kezelni, de láthatóan őt nem zavarja q dolog.
2023. febr. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
60%
Érdekes, hogy nő is tud ilyen gyerekes lenni! Azt hittem, csak férfiak szoktak így viselkedni a lánytestvérük miatt.
2023. febr. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Tudom hogy csúnya ezt mondani, de ő kötelező letudnivalónak hívja a vele való találkozókat. A családi béke érdekében.

Szóval de, őt is zavarja. Olyan ez az egész mintha sakk-mattot kaptunk volna. Ha nem akarjuk hogy vitàt generaljon, a barátom nem tud mást csinálni mint neki ugrálni .. legalábbis én így látom

2023. febr. 18. 18:25
 4/29 A kérdező kommentje:
#1-nek írtam
2023. febr. 18. 18:25
 5/29 anonim ***** válasza:
98%
Ignoráld amennyire tudod.
2023. febr. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
94%
Ameddig ugrál, addig így jártál. Majd ha a kapcsolatotok lesz az első neki, akkor tesz valamit. Vagy ha sokadik nő rúgja ki. Gyereket lehetőleg ne szülj, de te tudod.
2023. febr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
89%
Én nem állnék össze egy tehetetlen kisgyerekkel, így kezelném a problémát.
2023. febr. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Amúgy esküszöm #6 te szívemből szóltál.. Mert pontosan ezt érzem.
2023. febr. 18. 18:44
 9/29 anonim ***** válasza:
40%
"Gyereket lehetőleg ne szülj, de te tudod." Fog, hidd el. akármibe lefogadom, hogy nemsokára itt fog nyígni, hogy jaj, itt a Babóóóó, de a uram mindig a nővérével van.
2023. febr. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

# 9 Neked amúgy milyen lelki világod van? Nagy összegben azért ne fogadj.

Egy az, hogy 23 éves vagyok és az 5 éves tervben nem szerepel gyermek (tudod a felnőttek tudnak védekezni). Tavaly diplomáztam , és az én fajtám akkor szül , mikor annak a gyermeknek otthont tud adni és minimum napi 3szor a szájába ételt saját erőből..

Bár aki “uramnak” hív egy férfit és olyan kifejezéseket használ hogy “nyígni” annak nem igen számít a véleménye.

2023. febr. 18. 18:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!