Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan találhanék rá a féltest...

Hogyan találhanék rá a féltestvéreimre, ha sohasem láttam őket?

Figyelt kérdés
Facebookon nem megy, a nevüket sem tudom( a vezetéknevet kivéve). Anyám elvált apámtól 3 éves koromban, azután apám nem látogatott engem, nem mutatott érdeklődést irántam, újraházasodott, lett két gyerek, egy fiú és egy lány, a második feleségétől is elvált és azokat a gyerekeket sem látogatta, elhanyagolta őket. Apámról lemondtam, de féltestvéreimről még nem, félek hogy nem mutatnak érdeklődést , de meg kell próbálnom, addig nem nyugszom meg lelkileg. Az a baj , hogy nem tudom kinél induljak el, melyik hivatalban. A legfontosabbat kihagytam: 41 éves vagyok, a féltestvéreim kb 5-8 évvel fiatalabbak, de eddig nem kerestem őket, mert fiatolon anyám lebeszélt róla, azután 11 évre külföldre költöztem, most pedig ahogy hazajöttem, 2 éve itthon vagyok, és valami nagyon üres belül, valami mély szomorúság gyötört az elmúlt években, s lehet hogy ez az ami segíthet rajtam. Kérlek ha tudtok tanácsot adni, hogy hogyan találjak rájuk, mindent meghallgatok! Köszönöm szépen!

2023. márc. 13. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Márpedig apád kéne megkeresned ezzel, a elgbiztosabb pont az lenne.
2023. márc. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%

Nem hiszem, hogy segít a problémádon pár idegen ember akiknek a nyakukra mész a féltestvérség ürügyével...


Ilyen állapotban eleve nem kellene bármi áron bármerre nyitnod, mert kihasználható helyzetbe hozod magad.


Először állitsd helyre az önbizalmad, meg fogadd el az állapototad, ha van már egy szilárd alapod, akkor arra már lehet épiteni.

2023. márc. 14. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
19%
Elengedném a dolgot a helyedben. Töltsd ki azt az ürességet valami/valaki mással.
2023. márc. 14. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Lenne rá mód, de így, hogy a nevüket sem tudod, bajos lenne.

[link]


Valóban először apádat kellene megkeresned és rajta keresztül a gyerekeit, de ezt gondolom nem akarod. A magánnyomozó meg nem olcsó mulatság.

2023. márc. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!