Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti felkerestétek valaha a...

Ti felkerestétek valaha a féltestvéreiteket?

Figyelt kérdés

2019. márc. 17. 05:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Attól függ hogy milyen szituáció miatt. Csak úgy minden ok nélkül nem
2019. márc. 17. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Igen, de nem akartak találkozni.
2019. márc. 17. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Igen.


Annyi értelme volt mindössze, hogy összefüggőbb képet tudtam alkotni arról, hogy milyen okok miatt válhattak szét útjaik a szüleimnek.


Én pedig még 9-10 éves gyermekként anno megfogadtam, hogy esetleges gyermekeim apjával sosem fog megromlani véglegesen a kapcsolatom.


Gyermek nem lett egy sem (túl idős vagyok már a babázáshoz,) de házasság majdnem. Végül még együttélés, jegyesség sem lett, csak "járás".


Haragot viszont nem vagyok hajlandó tartani Vele csak tisztes távolságot. Szerencsére "veszi a lapot" az Úriember, ért a jelzéseimből.

2019. márc. 17. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Én 2. házasságból születtem. A féltestvérem születésem óta jelen van az életemben. Nem élt velünk, csak láthatások alkalmával jött apuhoz. Anyum is nagyon szereti és felnőttként is szoros a kapcsolatunk. (Pedig az ő anyukája és apu kapcsolata nagyon rossz)
2019. márc. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Itt teljesen két különálló családról van szó, akik nem tartják a kapcsolatot. A férjem korai gyermeke, de kb egy éves korában szétmentek, majd az anya újra házasodott és az új férj a nevére is vette. Abban maradtak, hogy mindenkinek jobb lesz ha nem tudnak egymásról.

Még két gyermek született oda. Az életük nagyon jól alakult, nagy ház, autó, stb...

Mi most várjuk az elsőt, de senki nem szeretné, hogy a múlt bojgatva legyen. Nem szeretnénk hogy a kisfiúnk valaha keresse őket és fordítva. Nagyon viharos út vezetett idáig

2019. márc. 17. 07:36
 6/13 anonim ***** válasza:
68%

Ja, te már attól félsz, hogy majd a férjed első gyereke is örökölni fog....

Nos, sz.r ügy.... :D

2019. márc. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
5: Jó, de ha a gyereked felnő, egyedül a testvérek dolga, hogy tartják-e a kapcsolatot vagy sem.
2019. márc. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkoromban megszakadt a kapcsolat a féltestvéreimmel. Majd engem keresett meg az egyik féltestvérem. Eljött hozzánk, beszélgettünk, aranyos volt. Nincs vele/velük harag, de végül csak nem találkoztunk azóta sem. Ők nem tehetnek arról, hogy apám (és anyám) béna volt normálisan élni...


Szóval nem haragszom én rájuk, de igazából én nem igazán igénylem velük a a kapcsolatot.

2019. márc. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%
Ha az új férj a nevére vette a gyereket nem örököl semmit az "igazi" apjatól.
2019. márc. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

De örökölnek mindketten egymástól.

Elmondták annak idején a bíróságon.

De undorító a feltételezés is, hogy ezért. Kívánom, hogy aki ezt gondolja élje át mindezt

2019. márc. 17. 09:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!