Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy írjak rá a féltestvéreimr...

Hogy írjak rá a féltestvéreimre, akiket 10 éve láttam egyszer és semmit se tudok róluk?

Figyelt kérdés
Apámmal nem tartom a kapcsolatot, az ő gyerekei. 10 éve láttam őket egyszer, azóta se. Most ~17 év körüliek, én 23 vagyok, és nagyon kíváncsi vagyok rájuk, de fogalmam sincs, hogy írjak rá valamelyikre. Egyáltalán azt se tudom, hogy érdemes-e...
2016. dec. 14. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
"Szia. Valószínűleg nem tudod ki vagyok, mert 10 éve nem láttál, és elég furcsa a szitu...de szeretném tudni milyen az életed, hogy alakultak a dolgaid... Szóval lenne kedved beszélgetni kicsit a féltesóddal?" kb ilyesmit írhatnál szerintem. Én biztos válaszolnék ha lenne féltesóm
2016. dec. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

Ha kíváncsi vagy rájuk, akkor mindenképp érdemes. Mégpedig ha feltetted ezt a kérdést, akkor igen is érdekel mi van velük, hiszen ezt egyébként le is írtad.


"Szia! Régóta nem láttuk egymást, tán lehet, hogy nem is emlékszem rám. Xy vagyok. Szeretnék érdeklődni, hogy hogy vagytok? Minden rendben veletek? Beszélhetnénk a jövőben többet, hiszen nagyon hiányoztok."

2016. dec. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kebot válasza:
100%
Nagyon szép dolog, hogy gondolsz rájuk és sok sikert az akcióhoz! Az írt ötletek teljesen jók!
2016. dec. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Érdemes-e? Nos, téged érdekelnek, vesztenivalód pedig nincs :) Normálisan írj rájuk, a saját szavaiddal :) Olyasmit, amit példaként írtak.

Sok sikert!

2016. dec. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Modern technikát alkalmazva bekövettem instagramon az egyikőjüket, most pedig bejelölt facebookon. No, innentől kezdve menni fog már, köszönöm a segítségeket :)
2016. dec. 15. 06:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!