Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Tudnátok szeretni ettől...

Tudnátok szeretni ettől függetlenül? Lent.

Figyelt kérdés

Van egy 10 éves féltesóm.

Másfél éves koráig laktunk együtt, majd elkerült külföldre.

Azóta tavaly nyáron jöttek haza látogatóba, tehát a 10 év alatt másfél évig voltam mellette, majd az elmúlt idők alatt egyszer láttam.

Ennek ellenére nagyon szeretem, és néha nagyon bánt, hogy nem tudtam "részt venni" az életében.


Ti mit éreznétek? Tudnátok szeretni úgy,hogy szinte nem is ismeritek?



2023. ápr. 6. 16:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén én nem, de ez nem azt jelenti, hogy nem próbálnám megismerni ha lenne rá lehetőség és akár később meg is szeretném, hiszen az nem az ő hibája, hogy elmentek.
2023. ápr. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Persze. Az unokaöcséim is sokáig külföldön éltek nővéremmel, évente 1x ha találkoztunk, később még ritkábban mikor felnőttem és ők is idősebbek lettek. De attól még szeretem őket.
2023. ápr. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Egy jó ideje tartjuk a kapcsolatot videochaten keresztül, leginkább az utóbbi időkben szerettem meg jobban.
2023. ápr. 6. 16:50
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Igen. A távolság ma már messze nem jelenti a kapcsolattartás lehetetlenségét. Ha külföldön van is beszélhettek gyakran és szerethetitek egymást.
2023. ápr. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Simán, ráadásul még bepotolhattok mindent.
2023. ápr. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
84%
Igen, tudnám.
2023. ápr. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Ha a féltesóim velem is törődnének és próbálnának kapcsolatot kiépíteni, én is megtudnám őket szeretni. Bárcsak ők is ilyen törődőek lennének mint te. 🤗
2023. ápr. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%

Nem, ugyanis az, akit tíz éve nem láttam gyakorlatilag tök idegen.


A ramdom cimborák többet jelentenek, akikkel hetente összeülünk beszélgetni, mint egy tízéve az életemből fizikálisan eltűnt akárki.

2023. ápr. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Képeken láttam minden egyes nap, láttam hogyan cseperedik.

Nem tudom, én akkor is szeretem,de megértem azt is hogy valakinek ez "fura"

2023. ápr. 7. 17:36
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk én léptem le otthonról, mikor az kisebb testvérem 11 éves volt. Mivel nem volt jó kapcsolatom a szüleimmel sajnos, sokat nem találkoztunk.

Pár éve érettségizett le, és költözött abba a városba, ahol én is lakom. Írtam neki, hogy ha tudok bármiben segíteni, vagy csak feljönne ebédelni, akkor írjon nyugodtan (egyetem miatt költözött, emlékszem a saját egyetemista éveimre, nem vagyok egy nagy szakács, de azért a zacskós levesnél jobbakat is tudok főzni). Meglepetésemre válaszolt, találkozót kért. Beültünk egy helyre iszogatni. Nagyon fura volt egy felnőtt emberrel sörözni, akit kb. évente láttam, és hiába tudtam, hogy nő, meg változik, az én fejemben ő akkor is egy 11 éves kisfiúként létezett, mint mikor utoljára együtt laktunk.

Tök érdekes volt újra megismerni, részben, mintha épp egy fiatallal barátkoznék, részben meg láttam, hogy mi az, ami nem változott soha. Ő ugyanígy volt ezzel, mindkettőnkkel sokminden történt 8 év alatt, sokat változtunk. Viszont kiderült, hogy sosem hagytuk abba szeretni a másikat, mindkettőnknek hiányzott a másik, amíg nem töltöttünk együtt időt.

2023. ápr. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!