Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Tudnátok szeretni ettől...

Tudnátok szeretni ettől függetlenül? Lent.

Figyelt kérdés

Van egy 10 éves féltesóm.

Másfél éves koráig laktunk együtt, majd elkerült külföldre.

Azóta tavaly nyáron jöttek haza látogatóba, tehát a 10 év alatt másfél évig voltam mellette, majd az elmúlt idők alatt egyszer láttam.

Ennek ellenére nagyon szeretem, és néha nagyon bánt, hogy nem tudtam "részt venni" az életében.


Ti mit éreznétek? Tudnátok szeretni úgy,hogy szinte nem is ismeritek?



2023. ápr. 6. 16:41
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Kedves 10-es!

Talán a Ti kapcsolatotok hasonlít leginkább a miénkhez.

Annyi a különbség, hogy nálunk épp jelenleg zajlik ez az "az alig látlak" időszak.

Sajnos nekem se volt jó kapcsolatom a szüleimmel, ez is oka volt, hogy a kisebbik tesómat nem láthattam.

Most már többet tudunk beszélni, igyekszünk megêrteni egymást. Nagyon hiányzik nekem és szeretnék jó testvére lenni.

2023. ápr. 8. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!