Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek van értelme egy...

Szerintetek van értelme egy olyan férfival találkozni aki tudom, hogy szerelmes egy nőbe, de szeretne ettől függetlenül megismerkedni velem?

Figyelt kérdés
Nem lehet hogy így próbálja elfelejteni a nőt, hátha érezni fog irántam és így kimennek belőle az érzések a másik felé?
2014. jan. 16. 17:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha te vagy az a nő, akkor szerintem van értelme.
2014. jan. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez is előfordulhat, meg az, hogy totálisan félreérted a helyzetet. Ezt csak a saját bőrődön fogod megtudni, akár negatív, akár pozitiv módon.
2014. jan. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem Én vagyok az a nő.
2014. jan. 16. 18:02
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem értettem félre, mert nekem ezt ő elmondta.
2014. jan. 16. 18:03
 5/11 anonim ***** válasza:
4 Az gáz, ha ő maga is nyiltan felvállalja. Akkor a válaszom: nem, ne találkozz vele, ne legyél szamár, mert abból a szerepből nincs kiszállás..
2014. jan. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5-nek igaza van: semmiképpen se bonyolódj bele, még szexkapcsolatba sem. Évekig fog téged hintáztatni a srác a bizonytalansága miatt, s ebben rengeteget fogsz örlődni.
2014. jan. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nincs együtt az illető nővel, nem is volt soha. Ezt inkább plátói szerelemnek mondhatnám ami egyoldalú a részéről.
2014. jan. 16. 18:11
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekünk is hasonlóan indult a dolog (bár igaz nekem még kapcsolatom volt mikor megismertük egymást, bár már lezártam akkor magamban).

De én éreztem már első találkozásunknál, hogy mi összetartozunk és kész. Tudom ez furán hangzik, de tudtam, hogy az égvilágon semmit nem kell tennem azért, hogy elfelejtse a másik lányt, és engem szeressen, mert így lesz, annyira összeillenénk.

És igazam lett.

Másfél éve vagyunk együtt, és nagyon szerelmes belém.

Szóval ha te is érzed magadról, hogy ideális társa tudnál lenni, akkor adj esélyt a dolognak, de azt tanácsolnám, hogy ne siettess semmit, ne nyomulj, diktálja ő a tempót úgy, ahogy éppen múlnak el az érzelmei a másik nő iránt.

Nekem is elmondta anno a barátom, hogy nincs túl azon a lányon, de magamban mindig halál nyugodt voltam és mosollyal fogadtam, mert tudtam, hogy túl lesz rajta.

Viszont ha kételyeid vannak, és a te megérzéseid nem ezt súgják (a megérzések!!! nem az, hogy mit kombinálsz ki fejben :) ), akkor hagyd, mert fájni fog...

2014. jan. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ja, ezt belul erzi az ember...
2014. jan. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én majdnem ebben a cipőben járok, csak annyi különbséggel, hogy a pasinak vannak gyerekei. Mi is egy hullámhosszon voltunk, de nem tudom, hogy van-e értelme várnom rá, hiszen nem tudja hogy mit akar. illetve szerintem még nem szabad. Nagyon lutri a dolog. Mondják, hogy aki mer az nyer....
2014. jan. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!