Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Normális ha az öcsém meztelenü...

Normális ha az öcsém meztelenül szeretne látni engem?

Figyelt kérdés

Beszéltünk és egyszer csak felhozta, hogy meg akar nézni meg kíváncsi rám, nem látott még meztelen nőt.

Szerintetek mit lépjek?

21/L



2023. ápr. 16. 20:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/83 anonim ***** válasza:
Kicsit furcsa, de én a helyedben megtenném, már csak azért, mert volt benne annyi, hogy ilyen őszintén elmondta neked és nem leskelődött utánad.
2023. aug. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/83 anonim ***** válasza:
68, nem írsz privatot, mégis te veszed észre, hogy nincs mar ilyen profil. Nincs itt valami logikai bökkenő?
2023. aug. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/83 anonim ***** válasza:
De van logikai bökkenő, hogy annyi logikád sincs, hogy simán meg elhet így nézni valakinek a profiljáról, így hogy egyáltalán létezik-e, és bizony nem kell ahhoz levelet is küldeni....
2023. aug. 12. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/83 anonim ***** válasza:
Kíváncsivá tettél. Hogy állapítod meg privát nélkül, hogy nem élő a profil, azt még végképp honnan látod, hogy miért szűnt meg?
2023. aug. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/83 anonim ***** válasza:

73

akkor te zseni vagy :)

2023. aug. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/83 anonim ***** válasza:
Komolyan hogy lehettek ennyire fárasztóak.... tessék rákattintani akár ennél a kérdésnél a privát üzenet feliratra, és voilá.... ezt tényleg külön szájba kell rágni? Nem kell elküldeni semmit, simán kiírja a feliratot, hogy törölt vagy tiltott profil, ennyi az egész....
2023. aug. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/83 anonim válasza:
Szerintem mutasd meg ha 13éves minimum most látja a puncid meg a cicid nem annyira nagy szám a tesód!
2023. aug. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/83 anonim ***** válasza:

Hány éves maximum? Erről jut eszembe, gyerekként láttam egy dolgot, akkoriban nem is értettem, később állt össze a kép.

30 év körüli férjes asszony, hazamegy vakációra a szüleihez, ahol ott van az öccse is. Nyári meleg, fürdőruhában vannak. A nővér viccelődve piszkálja az öcsi fürdőnadrágjában domborodó dolgot, majd eltűnnek.

Felmennek a padlásra, valamit csinálnak.

Vajon?

Érdekes volt.

2023. aug. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/83 anonim ***** válasza:
55%
Vajon levetkőzött az öccsének a kérdező? :D
2023. nov. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/83 anonim válasza:
52%
Én mint öccs, engem is izgatott, mivel azelőtt akkor még sosem láttam puncit
2023. nov. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!