Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek az normális két...

Szerintetek az normális két testvérnél, hogy alig beszélgetnek egymással?

Figyelt kérdés

Én és a testvérem (6 év a különbség köztünk) alig szólunk egymáshoz. Néhány évvel ezelőtt veszekedtünk, de ez valahogy megváltozott. Mostanában alig szólunk egymáshoz, és csak ennyit mondunk, hogyha mégis valamit mondanánk egymásnak, hogy: „Szia”

„Anya szólt neked” „Jössz ebédelni?”. És ilyenek. És hogy szerintetek ez normális?



2023. ápr. 30. 09:01
A kérdező szavazást indított:
Igen, normális
Nem, nem normális
45 szavazat
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Aki a nemre szavazott az meg tudja magyarázni, hogy miért nem normális???
2023. ápr. 30. 09:36
 2/19 anonim ***** válasza:
90%

Attól függ, nálunk normális volt, mert hat év azért nem kettő, hogy együtt nőjünk fel.


Mindig más életszakaszban voltunk, most mit beszélgessek a 10 éves öcsémmel - ráadásul fiú-lány tesók vagyunk), aki kisfiú, én meg a kamasz barátnőimmel lógok?

Semmi közös témánk nem volt, és azóta sincs, pedig már régen felnőttünk.

2023. ápr. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
5%
Nem normális, béküljetek ki, ha nem teszitek, akkor hosszú távon nagyon megfogjátok bánni.
2023. ápr. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%

Érdekes lenne tudni, hogy most mennyi idősek vagytok.

Gyerekként mi is volt, hogy összevesztünk a húgommal (4 év van köztünk), de amikorra mindketten elhagytuk a 20-at és mindketten egyenrangú felnőttek lettünk, kialakult köztünk egy tökéletes, szerető testvéri kapcsolat.

Tényleg nagyon szeretjük egymást és egy más családját is.

2023. ápr. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%
Van ilyen, köztünk 10 év van, ritkán beszélünk, mert nem ért meg engem, plusz olyan a személyisége, hogy egyből egy kis nézeteltérés miatt felrobban, ha meg megvédem magam, még jobban üvölt. Aztán 10 perc múlva már semmi baja és úgy viselkedik mintha nem történt volna meg az előbbi, én meg egy hétig szarul vagyok miatta😂
2023. ápr. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
60%

nem lenne nalam normalis. akkoris ha veszekszunk es utanna kibekulunk olyan mint regen. poenkodunk, hulyulunk stb. 6 ev van köztunk es 34 vagyok.


a kerdes elotte milyen volt a kapcsolatotok na meg min vesztetek ossze...ennyire komoly ugy volt?

lehet o is szenved emiatt...mi lenne ha rakerdezel nyiltan hogy te figyelj ez igy olyan rossz....stb

2023. ápr. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
95%
Élik a saját életüket, főleg ha már enm gyerekek.
2023. ápr. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
80%

Attól is függ hány évesek most. Tesóknál is időnként változik a viszony egymás között.

Pl ha a nagy 18 éves, a kicsi akkor 12 tehát kb hatodikas. Na most nyilván a nagynak ilyenkor a kicsi, az csak "egy kis szaros" persze jó értelemben véve. De általában kerülik egymást ilyen korban -nem mindenhol van ez így-, de többnyire. Holott pár éve még a 15 éves nagy, aggódva pesztrálta a kis 9 éves picurt.

Semmi baj ezzel, majd változik a helyzet megint.

2023. ápr. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Most 18 és 22.
2023. ápr. 30. 12:13
 10/19 anonim ***** válasza:
83%
Ez nálam csak 4 év difi.
2023. ápr. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!