Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Rosz testvérem van? Lehet...

Rosz testvérem van? Lehet ennyire önző ember?

Figyelt kérdés
Van egy 3 évvel idősebb nővérem, aki közmunkás. Van fia akit egyedül nevel. Anyánk él még, aki nincs egészségileg toppon de elvan. Nekem van egy párom akivel tök jól elvagyok. Nekem rendes állásom van, rendes fizetéssel. Sokszor ez a pénz se elég, párom szokott minket kisegiteni. Nővérem és Anyámnak valamikor nem tetszik a viselkedése a páromnak, azaz nem úgy ugrik ahogy gondolják( holott semmi rosszat nem csinál, se mond) de hogy adjon pénzt arra jó. Nővérem nem látja el rendesen a fiát, sokszor már 8kor alszik, fia meg vigan játszik aki most is bukásra áll. Én még nem költöztem össze a parommal mert igy is kevés pénzt kapnak. Sokszor a maszek pénzemből tudok magamnak venni kaját. Mert megszólt ha elveszek a közösból akkor hamarabb elfogy a pénz. Volt h direkt mondtam hogy adja fel a számlákat semmi. Több éjszakát voltam a páromnál, erre meglettem szólva hogy nem tudok itthon lenni, velem nem tudja megbeszélni hogy maradjak itthon hogy ő elmehessen bulizni. Sokszor nem veszi észre hogy a házi munkában mit kellene meg csinálni. Fogait nem csináltatja meg, sokszor izzadtan jár közmunkába dolgozni. Mondtam neki hogy majd én is szeretnék gyereket a mostani páromtól és összeköltözni. De hallom hogy arról beszelgetnek hogy nekünk nem lesz gyerekünk. Sokszor túloz a munkájával kapcsolatba, azt csak az utcákat seprik fel, gazolnak. Ha rászólok a fiára már rám szól hogy hagyjam. De elkell tűrnőm ha megüt, csúnyákat momd rám. De jó vagyok arra hogy vigyem a gyereket suliba, vegyek neki ruhát stb. Apját se gyászolta meg rendesen. Mikor megjött az özvegyi már rögtön habzsi dözsi lesz volt az első mondata.

2023. máj. 22. 22:54
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

Mi a kérdés.

Ha a barátod is akarja költözz hozzá, és kezdjetek önálló életet.

2023. máj. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Sürgősen költözz el, míg rá nem megy erre az egész életed.
2023. máj. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Költözz el mielőbb.
2023. máj. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
"Sok csóró ember kis helyen is elfér."
2023. máj. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%

"Van egy 3 évvel idősebb nővérem, aki KÖZMUNKÁS"


Ki is tagadnám a családomból függetlenül attól hogy milyen ember mert rontaná a komoly egyetemi docens pacekomat és doktori végzettségemet. Azért ha valaki ilyen hatalmas egyéniség nővére lett mint én vagyok elvárom hogy ne egy közmunkás legyen hanem minimum MSc végzettség. Úgyhogy én nem csak elköltöznék de megszakítanék vele minden kapcsolatot mindaddig ameddig csavargó munkahelye van.

2023. máj. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

Fejőstehénnek néznek. Minek veszel más gyerekének a saját pénzedből ruhát? Pisztolyt tart valaki a fejedhez?

Zárd el a pénzcsapot és spórolj a saját életedre! A tesódat meg sz@rd le!

2023. máj. 23. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Költözz össze a pároddal és nem tudnak lehúzni téged se meg őt se. Együtt építsétek a közös életeteket. Nem mondanám meg az új címem se nehogy beállítsanak kunyerálni. Telefonon tartanám a kapcsolatot ha nagyon akarnám vagy én mennék látogatóba időnként, de meg kell húzni a határokat.
2023. máj. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy balek vagy, a párod is egy balek. Nem a nővéreddel van a baj, hanem veled. Hagyod, hogy kihasználjanak, bántsanak verjenek, hagyod, hogy kihasználják a párodat. Szedd a cuccod és költözz a párodhoz, mondjuk ma. Aztán vissza se nézz.
2023. máj. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%
Miért baj az, ha izzadtan jár gazolni? Úgyis megizzad ott.
2023. máj. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Akarsz maradni, vagy mennél?

Az hogy tesód egy gyerek felelősségtudatával él, még nem önzőség. Vagyis nekem nem az jöttle a sztoriból, hogy ez csak az ő hibája. Még te se tanultál meg határt húzni. Gondolom nem volt kitől.

Aki együtt él, suliba visz, ruház egy gyereket, az igen , nevelheti is. Akkor is ha csak nagynéni.

Tesódnak talán valami mentális betegsége lehet, jó lenne orvoshoz küldeni.

2023. máj. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!