Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csinálnátok ha a húgotok...

Mit csinálnátok ha a húgotok nem hajlandó erről őszintén beszélni veletek?

Figyelt kérdés

A húgom 18 éves, pont most érettségizik. Tegnap megtudtam, hogy a húgom lefeküdt egy olyan sráccal, akit én gyűlölök, de régen barátok voltunk így ismerem őt. Általánosban barátok voltunk, de aztán 6-ban kiderült valójában milyen és azóta már egyáltalán nem vagyunk jóban, de többször összefutottunk már. A srác 21 éves mint én. Mikor ma reggel rákérdeztem a húgomnál, hogy ez mégis mi, és hogy komolyan lefeküdt-e azzal a sráccal, volt pofája viccesen megjegyezni, hogy “mondjuk nem igazán feküdtünk, de ha így tetszik akkor igen” és teljes nyugalomban ette tovább a reggelijét. Ez baromira felbosszantott, én teljesen összevesztünk, a fejemhez vágta, hogy már én sem olyan vagyok mint 6-ban, és hogy azóta 10 év eltelt és nem lehetek ilyen éretlen, meg minden egyebek. És hogy én miért szólok bele a magánéletébe. Engem nem zavar ha szexel, csak ne egy ilyen csávóval, he egy rendes, visszafogott, hozzáillő barátja lenne, azzal nem lenne bajom, de ki tudja ez a csávó mit művel vele az ágyban…

És a szüleink azt gondolják ő az okosabb. Gondolkozom, hogy elmondjam-e nekik kivel d.gatja magát, akkor tuti átértékelik ezt…



2023. jún. 5. 10:41
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
94%

Hányingerem van a kérdésedtől.


A húgod 18 éves.

Mint sok egészséges felnőtt, szeret szexelni. Ja, persze, ez egy lány/nő esetén felháborító...

Valaki olyanhoz vonzódik szexuálisan, akit Te nem kedvelsz, de őszintén szólva a kérdésed alapján nem biztos, hogy sokat adnék arra, hogy Te hogyan ítélsz meg embereket.

Az meg a legalja, hogy mindezt a "d.gatja magát" kifejezéssel foglalod össze: Te talán dugatni szoktad magad? Vagy a konszenzuson alapuló intim kapcsolatot preferálod?


Ezek alapján a húgoddal semmi gond nincsen. Ez nem a szexről szól, egyszerűen utálod a húgodat.

2023. jún. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
96%

"elmondjam-e nekik"

Azzal kinek tennél jót?

2023. jún. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
95%

Igaza van a húgodnak és a szüleidnek is. Foglalkozz a saját (szexuális) életeddel.

Le sem írod, mit csinált kiskamasz korában, csak rébuszokban beszélsz. Nyilván ha mondjuk agyonvert volna valakit vagy kirabolt stb, azt leírtad volna, de csak ködösítesz, mert magadból csinálnál bohócot.

2023. jún. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
97%

Attól, hogy te fejben megmaradtál hatodikosnak, másnak nem kell.

Meg egyébként is ég világon semmi közöd, mit csinál testvéred az ágyban.

2023. jún. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
96%

Savanyú a szőlő effekt..


Neked semmi közöd kivel fekszik le a húgod. Ahhoz sincs közöd él e szexuális életet vagy sem, ahhoz pláne hányszor.


Nem kötelező neki az orrodra kötni, ellenben neked tiszteletben kell tartani az ő életét.


Szóval szállj le a csillámpóniról és lovagolj el cukorka földre.

2023. jún. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
97%
Kezdésként nem kérdezhetném ilyenekről. Attól, hogy neked már nem a barátod miért ne lehetne köztük valami?
2023. jún. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
97%
Mi közöd hozzá, kivel dug a felnőtt testvéred?
2023. jún. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
15%

Én megértem a kérdezőt, aki szereti a húgát és jobbat akarna neki.


Csakhogy a hugica úgy bssza szét az életét, ahogy akarja és azzal fekszik össze, akivel csak akar.


Ez van, tesó! Fogadd el és hagyd meg őket maguknak.

Te meg éld a saját életedet!


Ha valóban olyan gázos a csávó, akkor idővel majd úgyis rájön erre a húgod is és a saját kárán megtanulja, hogy megválogassa, kivel fekszik össze.

Ha meg nem és már megváltozott a srác hatodikos korotok óta, akkor meg jó.

2023. jún. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
86%
#9: Te hol olvastad ki, hogy jobbat akar neki? Ebből? "És a szüleink azt gondolják ő az okosabb. Gondolkozom, hogy elmondjam-e nekik kivel d.gatja magát, akkor tuti átértékelik ezt…"
2023. jún. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
94%

Semmi közöd a húgod szexuális életéhez. Ez már beteges, hogy ilyen szinten foglalkozol vele.

Te talán kikéred az egész család váleményét egy személyről , mielőtt megdugatod vele magad?

2023. jún. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!