Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A lányom cumizik még,4 éves....

A lányom cumizik még,4 éves. A szomszéd bácsi azt mondta, hogy a madarai (madarai vannak) el fogják vinni a cumiját, azóta retteg tőle (mármint a szomszédtól). Még köszönni sem hajlandó neki. Ha meglátja sikít vagy elbújik. Mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

A cumiról persze mi is szeretnénk már leszoktatni, igyekszünk, de most nem ez a kérdés.

Mit csináljak, hogy ne rettegjen a szomszédtól? Rendes bácsi amúgy...


2015. szept. 15. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a fiammal is eljátszották, de a saját testvérem. Én úgy nyugtattam meg, hogy nem engedem, hogy elvegyék, ha meg elveszik, akkor kap másikat, amiről senki nem fog tudni. Ekkor megnyugodott. Persze ezt én is úgy, hogy közben próbáltam leszoktatni és ő sehol máshol nem cumizott 2 éves kora óta, mint itthon.
2015. szept. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Jaj, ezek az öregek beszélnek össze-vissza,csak sajna nem gondolják végig.

Nálunk a szomszéd vénasszony a kistesóját akarta ellopni,hát azt a bőgést nem kívánom senkinek.

Én megmondtam a vénasszonynak,hogy ezzel ne viccelődjön!

Az,hogy cumizik,legyen aa ti gondotok,a szomszédot ne zavarja!

2015. szept. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Lányomnak is volt egy "cumimumusa", egy fiatal srac, aki mindig el akarta venni a cumijat. Egyre jobban megutalta öt, pedig jofej fiú és előtte nagy volt a barátság köztük. Volt hogy sírógorcsot kapott, mert a cumi épp a szájába volt, amikor a fiú belépett hozzánk és hirtelen nem tudta eldugni és félt tőle mi lesz ha észreveszi. Sehogy nem tudtuk vele elhitetni, hogy nem veszi el a cumit. Végül az lett, hogy a fiú vett neki ajándékba egy cumit, aminek a lányom nagyon őrült. Így nagy nehezen megbékélt a fiúval is, nem haragudott rá többe. Jópár éve volt, így most mar jót nevetnek az egészen.

Szerintem mondd meg a bácsinak hogy vegyen neki egy cumit, vagy adj neki eggyet, hogy adja oda a lányodnak.

2015. szept. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb, ha találkozunk, elmondanám a kedves bácsinak, hogy a kislány azért fél tőle, mert ezt és ezt mondta. Valószínűleg segíteni akart amúgy, a maga módján...

A kislánynak azt mondtam volna már ott, akkor, hogy Jóska bácsi csak viccel, nem kell ám komolyan venni, el se bírják a kismadarak a cumit meg nem is kell nekik: láttál te már madarat cumival? Na ugye, én se.

2015. szept. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
2 éves a lányom és nálunk is a családtagok (sógornom, anyós) és ismerosok azonnal kapják ki a cumit a gyerek szájából. Miért kell ezt csinálni?
2015. szept. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!