Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Normális, ha a nővéremet...

Normális, ha a nővéremet szeretem a legjobban világon?

Figyelt kérdés

Nővérem mindig ott volt nekem életem során, mindig mindenben támogatott, mai napig érezteti és mondja, hogy nagyon szeret.


19/F



2023. jún. 6. 17:36
A kérdező szavazást indított:
Normális.
Beteg.
84 szavazat
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
19%
Majd lesz más akit jobban fogsz szeretni.
2023. jún. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
20%
Majd a párodat, a gyerekedet.
2023. jún. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim válasza:
79%
Én is a nővéremet szeretem mindennél jobban, pedig feleségem és 3 gyerekem is van.
2023. jún. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
0%

Ez a csákó is hasonlóképpen érez mint te, kérdező. Döntsd el, hogy normális-e vagy beteg:

[link]

2023. jún. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
90%

Miért ne lenne normális? Beteg, hogy kapásból csak a vérfertőzésre tudnak az emberek gondolni mega kufircra...


Teljesen egyértelmű, hogy azt/azokat szeretjük mindennél jobban, akik a legnagyobb bajban, akár hajnal 2-kor is ott álltak mellettünk. Sosem értettem, miért kell ezeket megdöbbennie páraknak. Engem egész életemben b.sztatott a családom, hogy hogy képzelem már, hogy nem anyámékat imádom mindenkinél jobban, hanem az apai nagymamámat, akivel mindent meg tudtam beszélni. Most felnőttként sem a sztereotípiák szerint érzek, mert nem a vér szerinti szeretteimet szeretem a világon a legjobban. Nyilván okkal...

2023. jún. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
77%

Persze, hogy normális.

Ha belegondolok senki nem állhat olyan közel egy emberhez, mint a testvére.

Persze, ha nincs nagy korkülönbség, együtt nőttek fel, stb.

Majd 50 év múlva, ha felsóhajtasz, "mit szólna ehhez a nagyi", ő lesz az egyetlen, aki érteni fogja mire gondolsz.

Remélem érted. Szüleitek, ha élnek is, nem ugyan úgy fognak visszaemlékezni, mint ti.

Barát akkor ilyen, ha egészen kicsi korod óta ismered, de őt sem látod minden nap, mint egy testvért, és kisebb eséllyel lesz melletted évtizedek múlva.

Nekem is nagyon jó a kapcsolatom bátyámmal, egy pillantásból értjük egymást.

2023. jún. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
34%
6.: Bocsi, de ez is sztereotípia. Lehet, hogy te nem tudod elképzelni, de nem mindenkinek alakult így az élete...
2023. jún. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
74%
Teljesen másképp, de ugyanolyan erősen szerethetjük a testvérünket, a szüleinket, mint pl a párunkat, vagy a gyerekünket és megint másként szeretjük pl a barátainkat. Más típusú érzés, baj csak akkor van, ha a testvéri szeretet mindent felülír és ez miatt nem tudsz kialakítani más, szintén szoros kapcsolatokat másokkal.
2023. jún. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

4-es..

Jézusom, ha szeretem a NŐVÉREMET, az már azt jelenti, hogy szerelmet is érzek iránta egyaránt meg egyéb beteg dolgokat?

Te nem vagy normális.

2023. jún. 6. 19:05
 10/32 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, a GYK tele van kötekedőkkel, perverzekkel, meg őrültekkel. Nekem is nem egy normális kérdésemet torpedózták már meg.
2023. jún. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!