Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy álljak bosszút a nővéreme...

Hogy álljak bosszút a nővéremen, ha nem kér bocsánatot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Vasárnap voltunk a nagynénénk születésnapján, nagy a család, kb. egy kisebb esküvő volt.


Én fehérrózsát vettem a nénikémnek, ez a kedvenc virága. Nővérem utálja a fehérrózsát, ezért mindenki előtt leszólta az ajándékomat, ami azért is dühít, mert volt ott egy fiú, aki tetszik, előtte is beégetett.


Végigveszekedtük a vasárnap estét a nővéremmel, így még soha nem dühítettek föl, remegtem, vörös voltam, lüktetett a fejem és a gyomrom is, egymásmak is estünk, szüleink szedtek szét.

Azt mondtam neki, ma éjfélig várom a bocsánatkérést, ha nem teszi, bosszút állok.

Telik az idő, úgy néz ki, bosszú lesz. Van ötletetek?

Én arra gondoltam, egy késsel szétszabdalom a kedvenc táskáját, vagy ragasztót öntök a samponjába.


Én 16 lány, ő 17 éves.


Szülőket nem akarom belekeverni, nem rendeztethetem velük a nem velük szembeni problémámat.


2020. szept. 9. 15:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Szard le, kár volt ennyire magadra venni az ő parasztságát, mikor ő maga saját magáról állított ki bizonyítványt. Ha nem látja rajtad, hogy bosszant, az a legjobb "bosszú". Magában fog fortyogni.
2020. szept. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
45%

Nem szeretem a bocsánatkérős dolgokat... Ha kérni kell hogy "na mégis kérj bocsánatot mert megbántottál mert ha nem bosszút állok" az ha még is történik mármint a bocsánat kérés-nem szívből fog jönni...

Nekem nem kéne a könyör adomány..

Amit főzött egye meg

Én nyilvánosan szégyeníteném meg ahogyan ő is tette veled

De ezek amiket írtál ilyen gyerekes csínyek.. Találj ki valami tényleg megalázót..

2020. szept. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
24%
családi összejövetelen önts ketchupot oda ahová tuti leül.. Majd mikor fel áll, jó hangosan nevesd ki és mondj valami megalázót hogy mindenki hallja..
2020. szept. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Hagyd békén, nem vagy te álla hogy késel szavdaljál szét valamit
2020. szept. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
81%
Ne süllyedj le a szintjére és más értékét tartsd tiszteletben nem teheted tönkre a dolgait mert megbántott.
2020. szept. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
49%
Cigány szappanoperaribi vagy
2020. szept. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%

Barmennyire is nehez, hagyd.

Legyel erettebb es okosabb nala.

Ha szetvagod a taskajat, o is lepni fog valamit, utana te megint bosszut allsz, es igy tovabb, soha sem lesz vege.

En a te helyedben feltunoen ignoralnam, akar meg koszonni se koszonnek neki, es ha megkerdezne mi a bajom, elmondanam, hogy nagyon rosszul esett amit a szulinapi oszejovetelen tett.

Ezen vagy rohog egy jot, vagy bocsanatot ker - ertelmi szint fuggvenyeben.

2020. szept. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

5-ös igazad van, a táskája nem tehet róla.

6-os: a rasszizmusodat és a szappanoperák iránti megvetésedet (lehet, hogy jogos, nem tudom), éldd ki máshol!


Azt találtam ki, hogy a fotóalbumokból kiszedem a bilinülős képeit (a saját kínos képeimet elrejtem biztos helyre, nehogy visszaadja), és kiragasztom valahol őket (sulijában lenne jó, de a covid miatt ez nem biztos, hogy járható út). De előre figyelmeztetem őt.

2020. szept. 9. 18:52
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Dedós dolog lenne visszavágni, pláne olyasmiért, amivel ő égett be, nem te. Hidd el, minden normális ember azt tartja cikinek, hogy beszólogat mások ajándékára.
2020. szept. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ovi.
2020. szept. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!