Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ezzel a bántalmazással kapcsol...

Ezzel a bántalmazással kapcsolatban hogyan léphetnék fel?

Figyelt kérdés

A 13 éves öcsémet piszkálja a 17 (lassan 18) és 21 (lassan 22) éves húgom. Példák:

- Urulógus akarsz lenni? HÁHÁ, tudtam, hogy b*zi vagy.

- Nőgyógyász akarsz lenni? Majd nyalhatod az öregasszonyok p*náját.

- Tudom minek nem mehetnél. P*rnószínésznek, mert nincs is f*szod.

- R*hadt kis csicska vagy, remélem tudod.


Minden túlzás nélkül mondom, hogy ezek a legszebb dolgok, amit leírhattam velük kapcsolatban, amit nem kellett csillagozni mindenhol.


A nagyobbik bátran felvállalja, hogy neki csak a pénz számít, és sok férfit kihasznált már. Ezen kívül kicsit sem szégyenkezve tölt fel magáról olyan fotókat, ahol kint van mindene. Sorolhatnám. Agyilag egy nulla mindkettő.


Vissza akarok vágni nekik. Miket mondhatnék?



2023. jún. 8. 19:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
6%
Remélem ez csak a szokásos esti mese része, mert nem létezik, hogy yilen a valóságban legyen.
2023. jún. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Nem egészen értem, hogy Te milyen helyzetben vagy, hogyan tudnál beavatkozni, és mit tettél eddig. Nyilván idősebbként az a minimum, hogy tudatosítod bennük, senkivel nem lehet így beszélni.
2023. jún. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es hozzászóló!

Ha mese lenne, annak örülnék a legjobban. Ezt az utóbbi hónapokban hallottam, mert arra kényszerültem, hogy a szülői házba költözzek.


Kedves 2-es hozzászóló!

A legidősebb testvér vagyok, és eddig nem tettem semmit, mert eleinte nem hittem el, hogy ezt komolyan csinálják, aztán tudatosult bennem, hogy ez nem vicc. Megpróbáltam velük beszélni, de elküldtek, mondván, hogy senki vagyok, hogy beleszóljak.

2023. jún. 8. 20:02
 4/14 anonim ***** válasza:
27%
Olyan szánalmas kamu, hogy szégyellem magam helyetted.
2023. jún. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
98%

"Megpróbáltam velük beszélni, de elküldtek, mondván, hogy senki vagyok, hogy beleszóljak."

. Akkor kitartasz, és továbbra is emlékezteted őket arra, hogy ezzel a viselkedéssel ők sokkal rosszabbak, mint amilyennek az öcsédet elképzelik.


Egyébként arra is gondoltam, hogy

1. a szülőkkel mi a gyík van?

2. ha teljesen reménytelen a helyzet, lehetséges-e, hogy az öcsédet magadhoz veszed.

2023. jún. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
Ékes péda, hogy a nők is bántalmaznak, ráadásul kiskorút. Keményen szólj rájuk, lesz haccacáré ugyan..., ha ez tényleg így van. Ha ilyenek, azt sem zárom ki, hogy megtépitek egymást...
2023. jún. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%

Kötve hiszem, hogy egy 13 éves fiú magától mond olyanokat, hogy urológus vagy nőgyógyász lesz. Tényleg kamu a kérdés.

De ha mégsem, a szülők hol vannak? Neked legidősebbként nincs gerinced kiállni a legkisebb mellett?

2023. jún. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
#6 Sajnos inkább annak ékes példája, hogy az értelmes embereket mennyire elnyomják az agyhalott, ruhába öltözött majmok.
2023. jún. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
26%

A 6-os a kérdező kamuprofilról, és eleve arra ment ki a kérdés, hogy "ékes példát" gyártson a nőgyűlölő elméleteihez.


Ez tényleg egyre szánalmasabb.

2023. jún. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%
Vágj vissza úgy, hogy beteszed ide a képeiket mi meg majd jól lefikázzuk őket!:)
2023. jún. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!