Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Gyermektelen sógornő tapad a...

Gyermektelen sógornő tapad a gyerekemre, hogy állítsam le?

Figyelt kérdés
Amióta megszületett állandóan itt lenne nálunk. Eddig nem beszélt velünk, nem is keresett. Most pedig állandóan itt enné a fene. Szeretnének majd ők is gyereket a párjával. De miért az enyémen akarja kiélni a babázást? Nem akarok bunkó lenni, de nekem ez sok, hogy amíg nem volt gyerek, nem is léteztünk, most pedig fontosak vagyunk neki. Inkább vagyok a párommal kettesben, mint sem hogy állandóan valaki itt üljön nálunk.

2023. jún. 10. 12:51
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
70%

Most se te érdekled, csak a gyerek, de ha már korábban is ilyen bunkó voltál, nem kell csodálkozni, hogy nem keresett.

És miért nem vele beszéled meg? Vagy mondod meg a párodnak, hogy állítsa le.


Ja és egy tipp: lógj állandóan a gyereked nyakán, véletlenül se add más kezébe, nehogy szocializálódjon véletlenül. Az eszedbe se jutott, hogy esetleg ki lehetne alakítani egy normális viszonyt, igaz?

2023. jún. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
74%
Ezt a kérdést miért írod ki minden hónapban?
2023. jún. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
75%
Sehogy. A gyereknek csak jót tesz, hogy valaki kiszakítja pár percre a toxikus anyja karmaiból.
2023. jún. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
76%
Tyűűű milyen anyós lesz belőled...
2023. jún. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
75%

Pár év múlva már te fogod megpróbálni rátukmálni - csak addigra már elmegy a kedve tőle, hogy pesztrálja, ha így folytatod.


Egyébként szerintem is feltette már korábban a kérdést...

2023. jún. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim válasza:
4%
Ez nagyon pedofil gyanús.....! Én jelenteném a helyedben és el tiltanám a gyerektől🤨
2023. jún. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 A kérdező kommentje:

Most regisztráltam erre az oldalra, gondolom egész európában csak velem törtenik ilyen, hogy határ nélkül akar valaki a lakásomban csüngeni.

Nem gondoltam,hogy szinte minden válasz ilyem sötét lesz.

1es, miert lennék bunkó? Mert itt ül valaki 3tól este fél 7ig és meg sem szólal csak nézi a gyereket? Ugyan már :D

2023. jún. 10. 13:45
 8/53 anonim ***** válasza:
89%

"itt ül valaki 3tól este fél 7ig"

A férjed testvére. A férjed mit mond?

2023. jún. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 A kérdező kommentje:
Meglepetten áll a dologhoz
2023. jún. 10. 13:53
 10/53 anonim ***** válasza:
62%

Bár nem mondanám a saját helyzetemet hasonlónak, mert én elég messze lakok a sógornőmtől, de mindig mikor látogatóba megyünk (4-5 havonta 1-2 nap) akkor egész nap babázok.

Persze, felteszek néhány illedelmes kérdést a sógornőm felé, de engem tényleg a baba érdekel és nem értem ez miért gond.

Egész egyszerűen se a bátyámmal se a sógornőmmel nincs közös témánk. Ettől viszont még részese akarok lenni az unokahúgom életének, mert én is mindig szerettem volna gyerekként ha van egy olyan nő a családba akihez bármikor bármivel fordulhatok (nagyanyám és anyám nem volt ilyen, meg a tabubb témákat amúgy se beszéltem volna meg velük).

Úgyhogy én őszintén nem látom a problémát addig amíg a sogornőd nem nyomul és nem állít be váratlanul. Cserébe pedig valószínűleg ha kéred, ugrik. Mert én is, hiába a távolság és munkahely, ha kérnék hogy egy hetet vigyázzak az unokahúgimra, egyből mennék.

2023. jún. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!