Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerinted Ő lophatta el?

Szerinted Ő lophatta el?

Figyelt kérdés

Van egy sogornóm, nem beszélünk, mert állítólag én lekezelő vagyok vele. Volt már több családi vita is, már mindenki mindenkivel is összeveszett. Tesóm szerint már mindenki jóba van a sogornővel csak én nem. Szóval meg tudták bocsájtani a vitákat. Az igaz, hogy nehezen bocsájtok meg és azért is írok most, hogy hagyjam a büszkesegem és nyissak felé?


A mi konfliktusunk az az volt, hogy tesómat megcsalta, ami hosszabb ideig tartott és nem egy futókaland volt csak. Én ki is osztottam ez miatt, mert tesóm teljesen osszeomlott. Megbocsajtott neki, mert Ő se úgy törődött vele, ahogy kellett volna. (volt nőgyógyászati baja stb és elhanyagolta..) Oké ez után csillapodtak a kedélyek és újra beszéltünk. De már nem úgy álltam ensem hozzá. Nyáron egyéb okok miatt megkértem hogy vigyázzanak 300.000Ft - omra, költözés miatt és sajnos van lopós a családba, így éreztem helyesnek ha ők elrakják míg nem lesz saját albérletem.Nyáron mikor tesóm oda adta a pénzt nem akartam hinni a szememnek. Hiányzott belőle 60.000Ft Tesóm tuti nem volt, ismerem annyira, de a sogornőmről eltudtam képzelni. És nyilván még is gyanúsítottam vele. Én akartam hinni neki, hogy nem Ő volt. Kérdeztem, hogy esetleg volt-e olyan személy a lakásba, aki elophatta. De nem.. Elkezdte tesómat szidni, meg a családunkat. Hogy ő nem olyan, mint a mi családunk. A 60.000Ft - omat tesóm adta oda végül. Bűntudatom is volt miatta, de én megbíztam bennünk.


A lopás és és a megcsalás is csalás. Mi a véleményetek a helyzetről?



2022. ápr. 7. 15:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
8%
cicaharc indul. :)
2022. ápr. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
23%
Igen, ő
2022. ápr. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
Lehet tényleg nem Ő volt, csak azért gyanúsítottad meg, mert utálod...
2022. ápr. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A megcsalàs az ő dolguk, az màsra nem tartozik. A pènzed máskor tedd a szàmlàdra. Kettőjük közül lehetett bàrmelyik, akármelyik volt, be kellene ismernie, és tesódnak is annyit kellett volna oda adjon, amennyit oda adtàl, nem pedig hiànyosan.
2022. ápr. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Mi ez, Mónika show 322. rész a beleugatós tesókával?
2022. ápr. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért nem mentél be egy neked tetsző bankba és nyitottál egy bankszámlát.
2022. ápr. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
5: már a hétvége előszele... :)))
2022. ápr. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

5.,7.

Köszönöm sokat segítettetek!! :))))

2022. ápr. 7. 15:58
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerjük a sógornődet, nem ismerjük a körülményeket, hogy kik és mennyi ideig járkálhattak a lakásukban és stb, stb.

Így aztán senki nem fog neked olyan választ adni, ami szentírás.

A megcsalást meg felejtsd el, ha egyszer a tesód megbocsájtotta és ráadásul már egyszer le is piszkoltad ezért! Nem a te dolgod és már akkor sem a tiéd volt, amikor cirkuszoltál emiatt!

2022. ápr. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem gyanusítottam volna meg személy szerint őt. Ők egy pár, gondolom együtt élnek, nekem aztán mindegy hogy melyik lopta el a hatvanezret, rájuk bíztam, adják is vissza egyben a pontos összeget. Hozzájuk került háromszázezer forint. Ha nincs meg az egész mire vissza kéne adni, pótolják ki. Azt meg meccseljék le egymás között hogy melyik vett ki belőle, engem ez nem érdekelne.

Ha pedig másvalaki volt náluk aki ellopott belőle, akkor szintén. Ők vállaltak felelősséget a pénz megőrzéséért, az is az ő saruk ha valaki más vitte el amíg náluk volt.

2022. ápr. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!