Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Minek akarja anyám ennyire...

Minek akarja anyám ennyire hogy tartsuk a kapcsolatot a testvéremmel?

Figyelt kérdés
Sosem passzoltunk úgy össze, nem is keressük egymást, semmi értelme szerintem erőltetni ha nincs kémia és nincs miről beszélnünk. Azzal jön mindig hogyha ő nem lesz csak a testvéremre számíthatok, de rmeélhetőleg megélik azt mire annyi használható tudást szerzek hogy magyar viszonylatban kimondottan jól éljek, egzisztenica, saját lakás stb. Én akarom a legtöbbre vinni a családból. 23/f
2023. júl. 12. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Ez egy standard anyai tulajdonság. A családösszetartási ösztön. Úgymond, a családi tűzhely táplálása. Ez van, tenni ellene nem lehet. Lényeg, hogy emiatt ne veszekedjetek sokat.
2023. júl. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Meghallgatom mindenki mondanivalóját aztán úgy is azt teszem ami nekem jó.
2023. júl. 12. 19:47
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
" Én akarom a legtöbbre vinni a családból." - magyarul csak a céljaid érdekelnek, minden mást leszarsz. Anyádnak egyébként igaza van, és a kapcsolatotok még változhat is.
2023. júl. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Persze hogy azok érdekelnek és nem a nővérem, sok jót nem kaptam tőle az életben.
2023. júl. 12. 20:26
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Egy anya normál esetben mindkét gyerekét nagyon szereti, és fáj látnia, ha nem jöttök ki, nem beszéltek, mert azt akarja, hogy szeressétek egymást.


Ennyi, a szülők ilyenek.

2023. júl. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Szeretné ha összetartanátok.
2023. júl. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Csak ot percre kepzeld magad a helyebe. Van ket gyereked, es nincs kozuk egymashoz. Jo, nem ismerjuk a korulmenyeket. De a ket vere-husa, legfontosabb a vilagon szarik egymasra.
2023. júl. 13. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%
Engem sem érdekel húgom őt sem én. Immár több mint 15 éve.
2023. júl. 13. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%

Ja, a tesódra számíthatsz :D Hát persze... valami álomvilágban talán, de az esetek nagyrészében a testvéreknek nem sok közül lesz egymáshoz, mert teljesen mások a céljaik, a természetük, az életútjuk.


Nekem is van két tesóm, messze nem érdekel, mi van vele, többek között, mert semmi közös témánk, és ezzel ő is így van.

Akkor minek erőltetni egy kapcsolatot, ami nem működik? Hogy félórán át kínos csendben ücsörögjünk, aztán egyikünk inkább hazamenjen, mert úgysem tudunk beszélgetni.


Neki is van élete, nekem is, semmi metszet.

2023. júl. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!