Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nyugodtan kijelenthetem hogy...

Nyugodtan kijelenthetem hogy a testvérem szégyent hozz rám és nem akarom vele tartani a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

26 éves húgom és egy 77 éves férfival él együtt, aki naponta viszi étterembe és mindent megvesz amire szüksége van, a covid előtt meg havonta többször is jártak külföldi útra.

Leég a képemről a bőr hogy ilyen testvérem van és igazából tudni se akarok róla de karácsonykor meg húsvétkor mindig látnom kell amikor szülöknél vagyok látogatóba.


Egyszer már el is akarta hozni a bácsiját bemutatni szüleimnek mint csak jó barátot aki segített munkahelyén betanítani, de mikor megtudta hogy másik testvérem és én is ott leszünk akkor azt mondta hogy ő ugyan nem hozza mert ilyen kevés keresettel ami nekünk van, meg égő öltözékkel , kellemetlenül érezné magát hogy bácsi megtudná ilyen csóró testvérei vannak.

Szóval szörnyű egy teremtés.



2020. nov. 8. 12:03
A kérdező szavazást indított:
Igen szégyelni való
Nem, a testvérem normális
Nem, nem tehetek róla hogy milyen a testvérem
112 szavazat
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
40%
Az irigység csúnya dolog. Vegyél vissza a drámázásból.
2020. nov. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
71%
Az jelentesz ki, amit akarsz, kb a kutyát nem érdekli. Ha nem akarsz vele kapcsolatot tartani, akkor nem tartasz. Ennyi.
2020. nov. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
74%
Sugardaddy
2020. nov. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem szégyelni való, de nem az első rész miatt, hanem "akkor azt mondta hogy ő ugyan nem hozza mert ilyen kevés keresettel ami nekünk van, meg égő öltözékkel , kellemetlenül érezné magát hogy bácsi megtudná ilyen csóró testvérei vannak." miatt.
2020. nov. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
88%
Ezek szerint ő az aki szégyel titeket a bácsi előtt.Ha úgy látod nyugodtan jelentsd ki,hogy nem tartod vele a kapcsolatot.
2020. nov. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
29%
Csúnya dolog az irigység!
2020. nov. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Szerintem undorító hogy szülökhez vinné a vénembert és még úgy tesz hogy neki van szégyenkeznivalója miközben, annál nagyobb szégyen egy ilyen kapcsolatnál mint ami neki van nincs
2020. nov. 8. 12:24
 8/38 anonim ***** válasza:
57%
Na mi van, irigyek vagytok, hogy a kérdező nem irigy, ti meg igen? Szánalmas papírkutyák.
2020. nov. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
59%

A két véglet vagytok. Neked sincs valami magas intelligenciaszinted amiért ilyen elutasító vagy és vénemberként hivatkozol a párjára, a húgod viszont szörnyen felszínes hogy a saját családját szégyenli, legyenek akármilyenek is.

Kezet foghattok.

2020. nov. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
85%
#9, ne haragudj de normális ember ehhez nem tud nyíltan állni. Öreg vagy vén édes mindegy, mindketten tudjuk hogy pár év és ápolni kell vagy meghal. 77 éves nem 57 vagy legalább 67. Adja az Isten, hogy tényleg szeressék egymást s az ember éljen sokáig, dee aki bele kezd egy ilyen korú emberrel egy kapcsolatba, általában azt várja haljon meg. 80 év körül már hullanakna férfiak is,ezzel szerintem ő is tisztában van.
2020. nov. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!