Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Testvéremnek van igaza vagy sem?

Testvéremnek van igaza vagy sem?

Figyelt kérdés
Apuval vagyok itthon, ellátom, mozgáskorlátozott,stb. Mindent megcsinálok itthon is amit kell, a testvérem legfőbb feladata a fürdetés és a kert rendbentartása lenne de heteket hónapokat kell várni rá ez így rendben van-e?
2023. júl. 18. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Hány éves a testvéred? Dolgozik? Ha dolgozik akkor rendben van igen... mivel én is rengeteget dolgozom és az udvarra nekem sincs semmi idő. Ha nem dolgozik akkor csinálja meg meg ha lehet akkor segítsen be neked.
2023. júl. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Hetekig, hónapokig nincs akkor fürdetve az apatok? A kertre mondjuk nem vesztegetnék se idot, se energiát
2023. júl. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
Nincs rendben.
2023. júl. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

"Testvéremnek van igaza vagy sem?"


Mégis miben?

2023. júl. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Nincs igaza neki.
2023. júl. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Az egész család nincs rendben fejben. Sajnálom. Szörnyű életetek lesz, ha nem változtattok. Sőt, az már élet sem lesz.
2023. júl. 19. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

Mondjuk nem gondoznék egy magatehetetlen embert és ezt így ki is jelentettem már évekkel ezelőtt, miután nagyapám meghalt.


Ha a tesóm fel akarja áldozni az életét, felőlem, de én biztosan nem. Léteznek otthonok, ápolói szolgálat, stb., efelé irányulnék.


Ha meg nem tetszik neki, akkor visszakanyarodunk oda, hogy pelenkázza és fürdesse ő, nekem erre nincs erőm (szó szerint nincs nőként), sem időm a munkám után, főelg, mert nem egyvárosban élünk.


Lehet lepontozni, NEM a gyerek dolga gondozni a saját élete rovására a szülőjét.

2023. júl. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
85%
A kert meg érdekelné a francot, úgy őszintén, totál ezred rangú dolog.
2023. júl. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!