Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek ez bántalmazó...

Szerintetek ez bántalmazó beszólás a nővérem részéről vagy én viselkedtem úgy ahogy nem kellett volna es jogos volt a leszólas, pontosabban:leüvöltés? Lennebb kifejtem:

Figyelt kérdés

Tehát: apám bántalmazásban nevelt fel minket, koztem es a legnagyobb nővérem között majdnem 14ev van.


Nekem van egy kisfiam , es elmentünk a vhová a nővéremmel.


Ott megbeszéltük előtte egy fél órával hogy utánna hazavisz minket mert le kell tennem aludni a kisfiam hisz aznap nem aludt es 8 fele volt már.

Elérkezett a 8ora es nagyon hisztis kezdett lenni a kicsi.

Ekkor kérdeztem a nőveremet hogy mikor menjünk, akkor elvisz-e (csak 5-10 perc lett volna)

De annyira nezte a telóját hogy nem hallotta hogy kérdezem.

Így még egyszer megkérdeztem hogy akkor mikor megyünk?

Azt se hallotta.

Ezt még 2x kerdeztem de semmi.

Nyilván nem egymás után.

Továbbra is nettezett mert pont torteneteket osztott meg a facen .

Utánna megkérdezem hogy akkor nem hallod amit kérdek?


Tényleg nem tudtam hallja-e, egyáltalán figyel .


Erre olyan durván rám ordított, egyszerűen kifordult önmagából úgy láttam. Mindennek lehordott hogy en milyen türelmetlen vagyok, mit kepzelek magamról hogy úgy beszélek vele , nem fogok neked ugrálni meg ilyenek..


Szerencsére senki se hallotta, de akkor úgy éreztem hogy nagyot csalódtam benne , legszivesebben azonnal hagytam volna es tobbet soha nem kérek semmit tőle ( amugy nekem is van kocsim es en mindig szívesen szó nélkül mindenfelé vittem-hoztam ha kellett)


Tehát ez a kitörése kb olyan mint amikor párkapcsolatba vagy, es ilyesmi történik erzed hogy azonnal szakitanál .

Kb ezt éreztem.


Szerintetek en is hibáztam es reszben jogos volt?

Bennem ez az egesz inkább undort valtott ki , es csalódást, es hogy soha többez nem fogok menni vele sehová.


Sokszor nem tudom meddig kell tűrnöm, mi az a határ, hisz arra tanítottak a szüleim hogy mindig tűrni kell.

En 29 vagyok N


2023. aug. 16. 07:56
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
61%

Valószínűleg kevésbé érted a nonverbális jeleket. Mikor kérdezgetted, tuti hallotta elsőre is, de valamin addigra már felhúzta magát. Némán fortyogott benne az ideg, miközben te némi szünetekkel kérdezgetted, aztán végül robbant. Tudom, hogy te úgy gondolod, hogy semmivel nem idegesítetted fel előtte, de az lehetett egy fél mondat, vagy valami attitűd, ami őt irritálja, és onnantól már ideges volt.


A legjobb, ha tényleg nem terveztek programot együtt, valszeg évtizedek feszültsége van köztetek, ami nincs átbeszélve.


Ez amúgy nem bántalmazás.

2023. aug. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
73%
legkevésbé sem volt jogos.
2023. aug. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
63%
A 11-es nagyon jót ír.
2023. aug. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 LuckyLevi ***** válasza:
55%
#13 Jó észrevétel.
2023. aug. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
28%
Együttérzek veled, minden rendbe fog jönni.
2023. aug. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
50%

"mert lehet idegesítő a stílusom"

Inkább ezen kellene dolgozni, mint a türelmen...

2023. aug. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

11 nincs semmi feszültség köztünk.

Kb. igy szokott kezdődni hogy biztos te is hibás vagy, ez ismerős.


Jól egyeztünk mindig, az tény hogy jelenleg neki nincs párja, elis mesélte nekem hogy jelenleg ki az akivel alakulóban van vmi stb , csak szerinte a gyerek miattam hisztis , én vagyok az oka mert szerinte nem vagyok eléggé kiegyensúlyozott.

2 éves es ha fáradt akkor elég nyűgös.


Azért egyeztettem le előre hogy 8kor nekem fektetnem kell.

2023. aug. 16. 11:20
 18/34 A kérdező kommentje:
16 gondolkozok rajta 😉szerintem akinek alapból van vmi baja az ugyis talál vmit amin fennakadjon
2023. aug. 16. 11:24
 19/34 A kérdező kommentje:
Köszi 15#
2023. aug. 16. 11:24
 20/34 anonim ***** válasza:
86%

"11 nincs semmi feszültség köztünk"


Akkor miről szól ez az egész kérdés? Szerinted akkor leordította volna a fejedet úgy, hogy nem akarsz vele többet programot csinálni?

2023. aug. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!