Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek ez bántalmazó...

Szerintetek ez bántalmazó beszólás a nővérem részéről vagy én viselkedtem úgy ahogy nem kellett volna es jogos volt a leszólas, pontosabban:leüvöltés? Lennebb kifejtem:

Figyelt kérdés

Tehát: apám bántalmazásban nevelt fel minket, koztem es a legnagyobb nővérem között majdnem 14ev van.


Nekem van egy kisfiam , es elmentünk a vhová a nővéremmel.


Ott megbeszéltük előtte egy fél órával hogy utánna hazavisz minket mert le kell tennem aludni a kisfiam hisz aznap nem aludt es 8 fele volt már.

Elérkezett a 8ora es nagyon hisztis kezdett lenni a kicsi.

Ekkor kérdeztem a nőveremet hogy mikor menjünk, akkor elvisz-e (csak 5-10 perc lett volna)

De annyira nezte a telóját hogy nem hallotta hogy kérdezem.

Így még egyszer megkérdeztem hogy akkor mikor megyünk?

Azt se hallotta.

Ezt még 2x kerdeztem de semmi.

Nyilván nem egymás után.

Továbbra is nettezett mert pont torteneteket osztott meg a facen .

Utánna megkérdezem hogy akkor nem hallod amit kérdek?


Tényleg nem tudtam hallja-e, egyáltalán figyel .


Erre olyan durván rám ordított, egyszerűen kifordult önmagából úgy láttam. Mindennek lehordott hogy en milyen türelmetlen vagyok, mit kepzelek magamról hogy úgy beszélek vele , nem fogok neked ugrálni meg ilyenek..


Szerencsére senki se hallotta, de akkor úgy éreztem hogy nagyot csalódtam benne , legszivesebben azonnal hagytam volna es tobbet soha nem kérek semmit tőle ( amugy nekem is van kocsim es en mindig szívesen szó nélkül mindenfelé vittem-hoztam ha kellett)


Tehát ez a kitörése kb olyan mint amikor párkapcsolatba vagy, es ilyesmi történik erzed hogy azonnal szakitanál .

Kb ezt éreztem.


Szerintetek en is hibáztam es reszben jogos volt?

Bennem ez az egesz inkább undort valtott ki , es csalódást, es hogy soha többez nem fogok menni vele sehová.


Sokszor nem tudom meddig kell tűrnöm, mi az a határ, hisz arra tanítottak a szüleim hogy mindig tűrni kell.

En 29 vagyok N


2023. aug. 16. 07:56
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

29es nagyon szépen felvazoltad!!! 💯%egyetertek, es tenyleg igy van!

Koszi a feltárást !!

2023. aug. 17. 22:53
 32/34 A kérdező kommentje:

30 as , igen, hasonló a helyzet.

Én miatta nem fogok terápiára járni, nekem elég volt 1-2olyan komment amit te is es más is irt korábban, egyértelműbbé vált a hogy miért viselkedett igy ..

2023. aug. 17. 23:01
 33/34 anonim ***** válasza:
72%
Miért emelted ki?
2023. aug. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha elore megbeszeltetek a 8 orat, es nem figzelt rad, kerd meg, hogz maskor vegye ezt komolyan.
2023. aug. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!