Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Kinek a tesója a legjobb barátja?

Kinek a tesója a legjobb barátja?

Figyelt kérdés
Nekem a tesóm a legjobb barátom és érdekel hogy másokkal is előfordulhat ez. Csak a tesómra számíthatok, mindem titkom tudja és rajta kívül egy emberrel sem tudok úgy el lenni mint vele. Ki van még így ezzel?

2023. aug. 17. 17:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Én.
2023. aug. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is jó nagyon a kapcsoaltunk.
2023. aug. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Èn is nagyon jöban vagyok a bàtyàmmal.
2023. aug. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a húgom az egyetlen bizalmasom és barátom. De ez kölcsönös.

(Én is n vagyok)

2023. aug. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm a kèrdést, az én legjobb barátom a Várkonyi Gábor testvére.
2023. aug. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem. De mindent nem tud, ahogy én sem róla. Ez független a személyétől, vannak dolgok amikről senkivel sem beszélnék(nem azért, mert olyan nagy titok, csak nem tartozik másra). De a páromon kívül egyedül ő az az ember aki érdekel, akivel a legjobban megértjük egymást.
2023. aug. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem. Egy csomó dolgot csinálunk együtt, és mindig számíthatok rá, uez vissza is igaz.

Néha furcsán néznek ránk az emberek, hogy mi miért vagyunk ilyen jóban, mikor más 10 percet nem bír ki a tesójával veszekedés nélkül. Hát, nem tudom, de mi jóban vagyunk.

2023. aug. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a nővérem a legjobb barátom egyben, nagyon imádjuk egymást, egymás mindenei vagyunk. :)

Abszolút mindent megosztunk egymással.

Fiú vagyok.

2023. aug. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is a testvérem a legjobb barátom, 10 év van közöttünk de soha senkivel nem mertem olyan őszintén elmondani a dolgokat mint neki, pedig ő fiú, én lány és 10 év van is közöttünk
2023. aug. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én mindig azt hittem sajnos, hogy a testvéreknek ölni kell egymást, mert én a 6 évvel idősebb nővéremmel mindig vérre mentem,persze miatta. Bökte a szemét, hogy csak 6 évig volt egyke, szerinte tönkre tettem az életét a megszületésemmel és kiskorom óta csak veszekedett velem, kihasznált ha olyan kedve volt, bántalmazott testileg és lelkileg, ez a mai napig is így van. Egyszerűen hiába vagyunk 21 és 27 évesek még mindig megszállottja annak, hogy tönkre tettem az életét, pedig azon kívül hogy megvert, ordított velem meg stb tényleg elkerültem és mindenben hagytam, hogy előrébb legyen és érvényesüljön előttem mindenben.


Ledöbbentem mikor leesett, hogy ez nem egy normális testvéri kapcsolat és mikor láttam, hogy mások ezt kinövik, azt reméltem, hogy talán majd felnőtt korunkban meglépjük a dolgot és jól kijövünk, de miatta egyszerűen nem lehet, mert utál a mai napig, kb egy hete össze sikerült vesznünk és brutálisan megrángatott...


Elengedtem egyszerüen, nem tartom testvéremnek és nekem ő egy senki a szememben, mert ennyire akadálok neki azzal, hogy megszülettem. Kicsit bánt, hogy szar miatta a gyerekkorom és hogy sosem tudom meg milyen az amikor szeret a testvéred,de ja, van ilyen...

2023. aug. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!