Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan legyek újra jóban vele?

Hogyan legyek újra jóban vele?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy idősebb nővéremmel jóban szeretnék újra lenni, de nekem komoly múltbeli problémáim vannak amiket legszívesebben megosztanék vele (mint ahogy régen mindent megosztottunk egymással), de ezek olyan dolgok amik őt is érintik, több párja mászott már rám régen titokban (nyomulós ölelgetések) és egy volt közös ismerősünk is. Ezekről mind nem tud, és mivel már hozzá is ment az egyikhez, ezért nem is bolygatnám. Csak egyszerűen rohadtul frusztrál hogy nem tudom elmondani neki ezeket, és hogy miért is vagyok velük is ilyen távolságtartó. Emiatt már ilyen felemás viszonyban vagyunk mert nem tudtam idáig kezelni, sokszor inkább kerültem őket, így simán azt is gondolhatja hogy hazudom ezeket a dolgokat. Szeretném ha újra jóban lennénk, de ezek nagyon nyomják a lelkem. Mivel a férje érzi is hogy kicsit labilis vagyok bizalmi téren így próbálja ellenem is hangolni, hogy nehogy rosszul jöjjön ki.


Hogy lehetne ezt megoldani?


2023. aug. 25. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Sehogy. Te totál traumatizált vagy, ezt fel kellene egy hosszútávú terápiában dolgozni és többet a családod felé sem nézni.
2023. aug. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Ne erőltesd
2023. aug. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnálom hogy undorító alakok miatt kell elveszítenem a családtagjaim.
2023. aug. 25. 23:00
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kellett volna egyből jelezned felé és most nem lennél ebben a helyzetben. Ha nagy a lelkiismeret furdalásod akkor elmondod neki és lesz ami lesz te meg megnyugodhatsz hogy kiadtad magadból de ne csodálkozz ha rákérdez hogy mire vártál ilyen sokáig de innentől kezdve a te lelked tiszta. Szerintem ennyi a többi jön majd magától.
2023. aug. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Egy próbát megér, mégiscsak a testvéred. De akkor légy egyenes és őszinte.
2023. aug. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%

Mondjuk én eléggé hihetetlennek tartanám, hogy a párom - sőt, párjaim! az összes, mind "rámászik" a húgomra.


Ráadásul még a férj is egy szmét, aki ellened hangolja a tesót.


Öhm... ez nekem rhadtul sántít, már bocs - plusz ez egy vélemény, ami vagy eltúlzott sarkítás, vagy nem.

2023. aug. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6


Túlzott sarkítás, mivel nem az összes hanem 2! És ami őt illeti abból is csak egyet mondanék el mivel nem szeretnék fájdalmat okozni neki! Plusz a közös ismerőst mert ő idősebb volt és az tényleg traumát okozott. Bárhogy nézzük féreg ember az aki pont a párja testvérére akar rámászni, de látom már megy a férfi nem mosdatása, hogy biztos a nő talál ki mindent. Talán ezért nem is lenne értelme, mert a férje is ugyanezt a szöveget indítaná először.

2023. aug. 26. 10:20
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha a nővéredet már évek óta nem érdekli, hogy te miért vagy rideg a férjével, sőt a "rámászás" idején sem vette észre rajtad, hogy gond van, sőt már akkor sem volt olyan a kapcsolatotok, hogy ezt te nyugodtan elmondhattad volna, akkor ezt a kapcsolatot a nővéreddel tényleg nem kell erőltetni, ő nem a bizalmasod.
2023. aug. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!