Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, hogy jóban...

Mit csináljak, hogy jóban legyek anyával? (Többi lent)

Figyelt kérdés
19 éves vagyok. Soha nem kaptam figyelmet. Szégyellem magam. Anya állandóan gépezik. Ha mesélnék neki a sulid napom, az a válasz, hogy hagyjam, játszik. Sírni tudnék a kijelentéstől. Apa legalább megkérdezi, de rajta látom, hogy nem izgatja. Annyira vágytam mindig egy jó anya-lánya kapcsolatra, ahol nyíltan tudunk beszélgetni!! Mindig irigykedtem az osztálytársaimra, hogy trécselnek és beszélgetnek a szüleikkel. Adnátok tippeket légyszíves, nagyon tanácstalan vagyok. :(

2016. aug. 19. 18:58
 1/8 anonim válasza:
Ülj le vele beszélni négyszemközt és mondd el neki ugyanezt amit most leírtál, akár sírva is, hogy lássa mennyire rossz ez neked...borzasztó ilyet olvasni :(
2016. aug. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Képtelen vagyok. Belegondolok és sírni tudok tőle.
2016. aug. 19. 19:18
 3/8 anonim ***** válasza:
egesz nap gepezik es jatszik? sztem depresszios vagy valami mentalis problemaja lehet
2016. aug. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De ha kérdezzük, hogy mi a baja nem mondja el.
2016. aug. 19. 20:11
 5/8 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy depressziós. Ezt hidd el. Nem mondja el, mert talán nem akar téged terhelni. Vagy olyan dolog miatt lát sötéten mindent, amit a környezete nem ért meg. Az állandó gépezés nagyon komoly jele annak, hogy nagy baj van odabenn.


Nem tudom, hogy jó e a tanácsom, hisz nem ismerlek,de talán ha te érdeklődnél nála, hogy milyen volt a napja, vagy épp a játék iránt, amivel lefoglalja magát, akkor szépen lassan megnyílna.

Én akkor játszottam egész nap, amikor nem akartam gondolkodni, mert akkor egyszerűen pokol volt az életem. Kikapcsolt és ha abbahagytam, akkor megint látnom kellett miben élek és inkább visszamenekültem a játékba.

2016. aug. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Addiktológia. Szenvedélybeteg.
2016. aug. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

felnött ember vagy ha magányos vagy keres barátokat ne anyádon akarj már loggni mint egy csecsemő

ha majd lewzs munkád meg saját életed talán lesz is miről beszélnetek

2016. aug. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az utolsó nem tudom minek van itt, de biztos nem azért, mert érti a helyzetemet👌

2016. aug. 19. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!