Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Más ikrek is így vannak...

Más ikrek is így vannak ezzel? Ez valaha fog változni?

Figyelt kérdés

Egy petéjű ikrek vagyunk tesómmal, mindig "ikrekként" voltunk emlegetve, a szüleink egyformába öltöztettek minket, ( családi fotókon néha még magunkra erőltetjük) Egyszóval,úgy nőttünk fel mint szerintem minden hozzánk hasonló iker pár. Mostanra viszont tesóm nem igazán keresi a társaságom, pedig egy házban élünk.

Ha hozzá szólok, egy szavas válaszokat ad, ha kérdem nézünk e egy filmet, azt mondja nincs kedve, közben utánna laptopon filmezik a szobában. A baráti társaságunk is közös, de ha velük vagyunk,se szól hozzám. Valahogy hiányzik, nem tudom miért, félek, hogy ez így marad.

Meg értem amit érez, én is besokaltam az iker léttől, de azért szeretem a tesómat. Szerintetek változik a ez dolog?


16/f



2023. aug. 28. 15:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
54%

Kamaszkori en-kereses. Most direkt hanyagol, azt akarja, hogy mindenki tudja, o es te ket kulon dolog vagytok.

Erdekes, hogy egypeteju ikrekkent kulonbozo modon elitek meg. Azert kedvesen, nem szemrehanyon megfelelo pillanatban probald elmondani neki, hogy te szeretned, ha azert visszaterne a jo viszony.

2023. aug. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
77%

Nálunk is mi voltunk mindig "az ikrek". Felnőttünk, nem keressük egymás társaságát.


Nincs közös témánk, meg egyébként is, családi összejövetelen is máig mi vagyunk "az ikrek". Sohasem kezeltek külön személyként pedig a személyiségünk ég és föld.

2023. aug. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van egy kétpetéjű ikertestvérem. 21 évesek vagyunk. Nagyon sokáig mi is ,,össze voltunk nőve", aztán ez egy ideje enyhült. Ahogy egyre inkább felnövünk egyre nyilvánvalóbb, h különféleképpen képzeljük el az életünket, így nyilván már nem vagyunk annyit együtt a másikkal mint korábban. De attól ugyanúgy szeretjük egymást.

Közülünk én vagyok az, aki úgy magába zárkózik, mint ahogy te is leírtad a te tesódról. De attól persze ugyanúgy szeretem az ikertesómat. És biztos vagyok benne, hogy a te tesód is szeret téged. Csak lehetséges, hogy ,,besokallt" abba, hogy mindenki egyként emleget titeket és ő ezen azzal szeretne változtatni, hogy ,,keresi önmagát". Amit igazán csak egyedül tud megtenni.

2023. aug. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!