Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy nyugodjak meg végre?23L

Hogy nyugodjak meg végre?23L

Figyelt kérdés

Van egy bátyám, akivel mindig nagyon közel álltunk egymáshoz. Nehéz gyerekkorunk volt, és a végére csak mi maradtunk egymásnak. Neki már családja van, de sokszor bevon a családi programokba stb. Egy helyen is dolgozunk, minden nap beszéltünk.

Múlt héten megsértődött rám egy hülyeség miatt, amiről én nem gondoltam hogy ennyire bántani fogja és azóta nem beszélünk, a munkahelyen is került. Teljesen ki vagyok készülve, egész nap sírok ezért dolgozni sem tudtam menni a héten. Nem tudok enni, már azon is gondolkodtam hogy véget vetek az életemnek mert nélküle nincs értelme. Senki másom nincs rajta kívül és nem bírom ki ezt a helyzetet ami most van. :(

Hiába keresem ő nem válaszol. Hogy tudnêk megnyugodni? Félek hogy már sohw többe nem áll szóba velem.😭


2023. szept. 19. 22:06
1 2
 1/18 anonim válasza:
23%
Hagyd rá, ha ilyen hülye, akkor biztos nem lennél jó vele csapatba
2023. szept. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Mintha minket írtál volna le. Tipikus idosebb testvér.Olyan mintha tesztelne. Ha tok hülyeség miatt sértődött meg ennyire akkor nem kell keresned ennyiszer. Majd egyszercsak azon kapod magad hogy hozzád szól és minden visszater a régibe. Te mentettem a magadét, kezdeményeztél. Most rajta a sor.
2023. szept. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%

"Múlt héten megsértődött rám egy hülyeség miatt"


Kezdd azzal, hogy nem bagatellizálod el azt a problémát, ami számára láthatóan nagyon fontos.

Menj el dolgozni, keresd meg szünetben, kérj bocsánatot, és gyakorold az empátiát, próbáld megérteni, miért bántódott meg.

2023. szept. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
37%
De nem kér belőle a testvér. Szerintem bem kell pitizni többet.
2023. szept. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt az a "hülyeség"? Mert ezek szerint számára egyáltalán nem volt az.
2023. szept. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Na de miért nem mész oda hozzá személyesen, pl munka után? Várd meg, kérj tőle bocsánatot.
2023. szept. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
11%
hagyd, nem érdemes vele foglalkozni.
2023. szept. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%
kérj bocsánatot személyesen, egyből kétszer is, egyszer mert megbántottad őt, másodszor mert bele sem szrsz az érzéseibe, mert te jól eldöntötted hogy nincs is min megbántódnia, és megint te vagy a szegény áldozat.
2023. szept. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%
Azt értem,hogy neked nincs rajta kívül senkid,de és neki? Nem lehet,hogy élné a saját magán életét,de te rácsimpaszkodsz?
2023. szept. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
95%
Szép hogy jó a kapcsolatotok, de az nem normális hogy ennyire függsz tőle.
2023. szept. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!